Wanny wolnostojące Polimat

(1 produkt)
i

Wolnostojąca wanna marki Polimat to synonim elegancji i luksusu, który może być centralnym punktem Twojej łazienki, bez względu czy ustawisz ją na środku pokoju kąpielowego, czy pod jedną ze ścian. Zachwycający mebel łazienkowy sprawi, że codzienne kąpiele będą jeszcze większym doznaniem niż dotychczas.

Więcej informacji o Wanny wolnostojące

Polimat Zoe to ergonomiczna wanna wolnostojąca, która zachwyca nietuzinkowym wzornictwem i wysoką jakością wykonania. Jej doskonały wygląd nie wymaga żadnych dekoracji w łazience, wanna sama w sobie stanowi niezwykle oryginalną ozdobę pokoju kąpielowego. Prezentowany model został wykonany z trwałego i łatwego w utrzymaniu w czystości akrylu sanitarnego o właściwościach antypoślizgowych. Odporna na zarysowania, gładka powierzchnia wanny nie żółknie po dłuższym czasie użytkowania. Dodatkowo została pokryta powłoką antybakteryjną, a solidna konstrukcja wzmocniona włóknem szklanym zatopionym w żywicy sprawia, że użytkownik może czuć się naprawdę bezpiecznie podczas każdej kąpieli. Gładka i delikatna powierzchnia wolnostojącej wanny marki Polimat zachęca do relaksu w gorącej kąpieli, a dzięki swym właściwościom termicznym wanna długo utrzymuje wysoką temperaturę wody. Polimat Zoe to model o wymiarach 180 x 80 x 67 centymetrów, który pomieści aż 200l wody.

Wanny wolnostojące - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaką wannę wybrać?

Jaką wannę wybrać?

Przed zakupem wanny w pierwszej kolejności powinniśmy się zastanowić, jakie mamy możliwości metrażowe w naszej łazience? I jaki kształt do niej pasuje! Ponadto długość i szerokość to niezbędne wymiary, które musimy znać, aby zakupić odpowiedni model! Oprócz rozmiaru ważny jest ten kształt, a rynek oferuje nam od prostokątnych po owalne!

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Decydując się na zakup wanny warto przeanalizować potrzeby domowników. Czy ma być to wanna do kąpieli, a może jednak pragniemy stworzyć w niej małe spa? Poza praktycznością warto zwrócić uwagę na to, z jakiego materiału jest wykonana wanna, bo przecież jest to zakup na wiele lat! Decyzja należy wyłącznie od Ciebie - zatem czas na zakupy!

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem wanny do małej łazienki to spośród dostępnych materiałów, które oferuje nam rynek warto zdecydować się na akryl. Wśród tego materiału znajdziemy wiele małych i ciekawych wanien. Ponadto wanny akrylowe mogą być w różnych kształtach - prostokątne, wolnostojące lub owalne!