Baterie Poolspa

(0 produktów)
i

Firma Poolspa wchodzi w skład znanej i cenionej marki Roca i powstała w 1991 roku z uwagi na rosnące zainteresowanie produktami z absolutnie najwyższej półki. W portfolio marki znajdują się między innymi doskonałe baterie Poolspa o niezwykłej stylistyce.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Baterie

Baterie Poolspa wyróżniają się na rynku futurystyczną stylistyką, która doskonale pasuje do eleganckich i luksusowych łazienek, gdzie króluje chrom. Marka kusi między innymi bateriami wolnostojącymi o wysokości dochodzącej do 120 cm i nieszablonowym, intrygującym wyglądem. Nie ma sobie także równych w swoim przedziale cenowym. W ofercie 123lazienka.pl znajdują się baterie Poolspa w wersji z ostrymi obrzeżami i kątami prostymi, a także modele zaokrąglone i obłe. To pozwala na ich zastosowanie w większości pomieszczeń kąpielowych. Co ciekawe, firma zwraca szczególną uwagę na dobro swoich klientów, dlatego też oferuje 2-letnią gwarancję na każdy produkt. Poznaj już dziś luksusowe baterie Poolspa i zamów interesujący Cię egzemplarz.

Baterie - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

W aranżacji łazienki duże znaczenie mają zarówno urządzenia sanitarne, jak i odpowiednio dobrane akcesoria, takie jak baterie. Umożliwiają one wygodne użytkowanie kranu oraz jego prawidłowe działanie. W zależności od indywidualnych potrzeb można przebierać spośród licznych modeli zaprojektowanych z uwzględnieniem nowoczesnych technologii.

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Nowoczesne aranżacje łazienek z pewnością opierają się na solidnym i funkcjonalnym sprzęcie. Jednak to nie wszystko! Duże znaczenie mają drobne dodatki wpływające na sprawność działania urządzeń sanitarnych. Zaliczyć do nich można akcesoria do baterii, takie jak uchwyty, przełączniki czy zawory.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Jednym z ważnych elementów wyposażenia nowoczesnych łazienek są nowoczesne baterie termostatyczne. Umożliwiają one regulację temperatury wody, dzięki czemu znacząco podnoszą komfort i bezpieczeństwo użytkowania urządzeń sanitarnych. Na rynku znaleźć można szeroką gamę funkcjonalnych modeli prysznicowych i nawannowych.