Wanny Poolspa

(49 produktów)
i

Wanna to główny element każdej łazienki, nie tylko dekoracja. Dlatego należy jej poświęcić wiele uwagi. Wanny Poolspa będą doskonałym wyborem dla każdego domu, zarówno tego bardzo nowoczesnego, jak i urządzonego klasycznie. To efekt uniwersalnej stylistyki i liczby dostępnych do wyboru modeli.

Więcej informacji o Wanny

Poolspa - Wanny wysokiej jakości

Wanny Poolspa w naszym sklepie dostępne są wielu rodzajach, z których wszystkie charakteryzują się perfekcyjną jakością, precyzyjnym wykonaniem i doskonałym dopasowaniem każdego elementu. Występują w postaci prostej, nadając się do wanien wolnostojących, jak i asymetrycznej - do wanien narożnych. Marka pozostaje otwarta na nowości, szczególnie w zakresie luksusowych rozwiązań. Dlatego w ofercie znajdziesz również wanny okrągłe o dużej średnicy, jak i wspaniałe wersje półokrągłe. Większość modeli została wykonana z trwałego akrylu sanitarnego, który cechuje się dużą odpornością na powstawanie zarysowań. Materiał ten został dodatkowo wzmocniony laminatem poliestrowym, który nadaje całej wannie niezwykłej sztywności i wytrzymałości, choć i niską wagą za sprawą dużej ilości aluminium. Wanny Poolspa stworzono dla osób, które potrzebują luksusowych rozwiązań w stosunkowo atrakcyjnej cenie. Na większość wanien tego producenta przysługuje aż 7 lat gwarancji!

Wanny - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaką wannę wybrać?

Jaką wannę wybrać?

Nowa łazienka to seria nowych pytań i wyzwań. Jednym z nich jest zakup nowej wanny. Zastanawiasz się jaki model wybrać, aby nie żałować tej decyzji? Poznaj najważniejsze aspekty, na które należy zwrócić uwagę w momencie zamawiania armatury. Wówczas wybierzesz słusznie!

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Wybór nowej wanny wcale nie jest taki prosty. Przed zakupem należy dokładnie sprawdzić specyfikację danej armatury, aby zakup okazał się być strzałem w dziesiątkę. Wówczas wanna pozwoli Ci się maksymalnie odprężyć, a codzienna pielęgnacja stanie się chwilą ukojenia tylko dla Ciebie.

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Wanna akrylowa to element, który często zamawia się do prywatnej łazienki. Pozostaje jeszcze kwestia armatury stalowej. Co będzie lepsze i dlaczego? Jakie konkretne różnice dotyczą tych dwóch typów wanien. Warto o nich wiedzieć, szczególnie jeżeli masz w planach zakup nowego modelu do swojej łazienki.