Obudowy do wanien Poolspa

(1 produkt)
i

W każdej większej łazience warto jest mieć wannę i uzupełnić ją nowoczesną lub wręcz przeciwnie - tradycyjną obudową. Dostępne w sklepie 123lazienka.pl obudowy do wanien Poolspa są fantastycznie wykonane i zapewniają wiele lat użytkowania dzięki swojej nadzwyczajnej trwałości.

Więcej informacji o Obudowy do wanien

Obudowy do wanien Poolspa są jednym z wielu produktów łazienkowych tego producenta. Firma powstała w 1991 roku, reagując na rosnące zapotrzebowanie konsumentów na akcesoria najwyższej jakości. Poszczególne modele występują w pełnym spektrum rodzajów i kształtów. Zarówno modele symetryczne, jak i asymetryczne do wanien narożnych odporne są na destruktywne działanie promieniowania UV, a także charakteryzują się dużą gładkością, która ułatwia utrzymanie ich w czystości. Niemniej istotna jest precyzja wykonania i stopień dopasowania do standardowych wanien nawet najmniejszych elementów. Niektóre z dostępnych u nas wersji kuszą futurystyczną stylistyką, która uatrakcyjni nowoczesne i luksusowe łazienki. Objęto je 2-letnim okresem gwarancyjnym.

Obudowy do wanien - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Obudowa do wanny - jak zamontować?

Obudowa do wanny - jak zamontować?

Wybierając obudowę wanny, należy dobrze się zastanowić, co będzie nam bardziej się lepiej prezentowało w naszej łazience. Klasyczna, biała obudowa czy raczej bardziej wyrafinowana. Każda z nich ma swoje zalety i każda z nich będzie miała świetne funkcje. Jedyną rzeczą, jaką będą się od siebie drastycznie różniły, będzie cena. Te klasyczne, proste w montażu są zdecydowanie dużo tańsze, a przy tym tak samo funkcjonalne i efektowne. Jak podjąć decyzję, dowiesz się z naszego artykułu.

Jaką wannę wybrać?

Jaką wannę wybrać?

Wybór wanny oraz jej obudowy powinien być poprzedzony dobrym rozeznaniem wśród potrzeb własnych i domowników, inspiracjami, jakie można łatwo znaleźć w internecie oraz zapoznaniem się z ofertami producentów w renomowanych sklepach, niekoniecznie stacjonarnych. Wanna stanowi bowiem oazę naszego relaksu i po prostu musi być wybrana w sposób najbardziej idealny. Zachęcamy więc do naszego artykułu, który jest wielką skarbnicą inspiracji i przykładów.

Ciekawe rozwiązania na zabudowę wanny

Ciekawe rozwiązania na zabudowę wanny

Obudowa wanny stanowi jej wykończenie, można śmiało powiedzieć, że dopieszczenie wykonanego montażu i efektywności samej wanny. Decyzja w tym zakresie wcale nie jest łatwa. Jest multum możliwości, dzięki którym nasza wanna będzie wyglądać naprawdę wyjątkowo. Wybierając zatem zarówno wannę, jak i jej obudowę należy wziąć pod uwagę wiele aspektów, które sprawią, że cały komplet będzie nie tylko wyjątkowo wyglądał, ale również zapewni maksimum relaksu. Jakie to elementy? Zainspiruj się razem z naszym artykułem. Zapraszamy!