Wanny prostokątne Poolspa

(0 produktów)
i

Wanny prostokątne Poolspa są w katalogu firmy produktem naczelnym, dlatego ta istniejąca od 1991 roku marka przykłada do ich produkcji ogromną uwagę. Przekłada się to na najwyższą jakość i fantastyczny design, który zdaje się nie mieć sobie równych. Obejrzyj najlepsze wanny prostokątne Poolspa na 123lazienka.pl!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Wanny prostokątne

Wanny prostokątne Poolspa wyróżniają się nie tylko atrakcyjną stylistyką, lecz także fantastyczną jakością. Wszystkie są wykonane z akrylu sanitarnego, który charakteryzuje się ogromną trwałością i odpornością na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, a także działanie promieniowania UV. Akryl został dodatkowo wzmocniony laminatem poliestrowym. Aluminiowy stelaż jest lekki, a przy tym bardzo wytrzymały, co ma duże znaczenie dla sztywności i stabilności wanny. Wanny występują w wielu wielkościach i mogą być wyposażone w nogi lub cechować się prostą obudową. Wielbiciele futuryzmu z pewnością wybiorą modele bardzo minimalistyczne i pozbawione żłobień. Wanny prostokątne Poolspa są objęte 7-letnią gwarancją producenta.

Wanny prostokątne - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaką wannę wybrać?

Jaką wannę wybrać?

Wanien na rynku jest całkiem sporo. Jaki model wybrać? Okrągły, prostokątny, biały, a może czarny? Ostateczny wybór należy do Ciebie, ale możesz zapoznać się z kilka ciekawymi informacjami na ten temat, aby podjęta decyzja była jak najbardziej trafna i dała upragnioną satysfakcję.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Podczas poszukiwań nowej wanny do łazienki skup się na tym, czego dokładnie potrzebujesz. Pamiętaj, że armatura to nie tylko element dekoracji pomieszczenia, ale funkcjonalne wyposażenie, które powinno być odpowiednio wygodne, bezpieczne, a przy tym trwałe oraz dostosowane do dzieci lub dorosłych.

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Warto wiedzieć, że wanny akrylowe i stalowe nie są takie same. Materiały wykorzystane do ich produkcji znacznie się różnią, przez co oferują inne właściwości, zalety oraz wady. Dowiedz się więcej na ten temat, aby podjąć właściwą decyzję gwarantującą zadowolenie.