Wanny wolnostojące Poolspa

(0 produktów)
i

Wanny wolnostojące Poolspa są wybierane głównie przez najbardziej wymagających klientów, którzy doceniają ich ogromne zalety. Wśród nich znajdziemy między innymi znakomitą jakość i rewelacyjny design. Sprawdź ofertę firmy Poolspa i zamów swoją wymarzoną wannę jeszcze dziś!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Wanny wolnostojące

Wanny wolnostojące Poolspa charakteryzują się wieloma cechami wspólnymi. Wszystkie są wykonane z trwałego materiału, mianowicie akrylu sanitarnego, którego nadrzędną cechą jest niezwykła odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, takie jak zarysowania. Sam akryl został pokryty laminatem poliestrowym. Co więcej, wszystkie stoją na aluminiowym stelażu, który zapewnia im bardzo niską wagę, a w zamian daje niezwykłą sztywność i stabilność. Producent zwraca także uwagę na atrakcyjną stylistykę. Modele zaprojektowano zapatrując się na nowoczesne trendy, a ich design opiera się na modnych, wyoblonych krawędziach czy minimalistycznej obudowie. Dostępne są w różnych rozmiarach, a więc wanny wolnostojące Poolspa niezwykle ułatwiają aranżację. Firma Poolspa oferuje na swój produkt aż 7 lat gwarancji.

Wanny wolnostojące - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaką wannę wybrać?

Jaką wannę wybrać?

Rynek oferuje nam szeroki wybór w zakresie wanien! Różnić się mogą wymiarami, kształtem, pojemnością, stylem oraz materiałem, z którego są wykonane. Każdy z tych parametrów ma znaczenie przy projektowaniu łazienki. Jeśli zależy nam na wygodzie to wanna o dużych parametrach i wolnostojąca będzie idealnym wyborem!

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Jednym z kluczowych elementów wyposażenia łazienki jest wanna. Pozwala ona utrzymać codzienną higienę, ale również stanowi doskonały sposób na relaks i odprężenie. Przed zakupem jednak warto się zastanowić, jaką wanna spełniłby nasze oczekiwania i potrzeby? Przy zakupie warto zwrócić uwagę na materiał oraz kształt!

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Wanny wykonywane są z różnych materiałów. Najczęściej jednak na rynku spotyka się wanny akrylowe! Surowiec, z którego jest wykonana cechuje się niezwykłymi właściwościami plastycznymi, dlatego mogą występować w różnych kształtach i rozmiarach!  I mogą również być wyposażone w dodatkowe elementy takie jak: oparcie na ręce lub siedzisko!