Odpływy liniowe i syfony

(1 produkt)
i

Odpływy liniowe i syfony rewelacyjnej czeskiej marki Ravak gwarantują użytkownikom wygodę i bezpieczeństwo podczas kąpieli. Wykonane z wysokiej jakości materiałów gotowe systemy wyposażone są we wszystkie niezbędne elementy, co znacznie ułatwia montaż. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Więcej informacji o Odpływy liniowe i syfony

Odpływ liniowy to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz stworzyć prysznic bez barier i stopni, bezpośrednio na podłodze. Taka inicjatywa gwarantuje dużą wygodę i świetnie sprawdzi się w przypadku użytkowania przez osoby starsze lub dzieci. Jest to rewelacyjny sposób na odprowadzanie wody, która podczas kąpieli trafia na posadzkę, nie zalewając przy tym łazienki. Spadek podłogi kieruje zużytą wodę do koryta odpływowego, a następnie do kanalizacji. Gotowy odpływ liniowy i syfon marki Ravak gwarantują szybki upust wody, bo aż do 60 litrów na minutę. Samoprzylepny i hydroizolacyjny pasek zapewnia bardzo łatwy montaż oraz wygodny dostęp do kanalizacji. Produkt jest bardzo praktyczny w użytkowaniu - dzięki wyjmowanym elementom można go szybko i sprawnie wyczyścić. Specjalnie zaprojektowany syfon wykończony estetyczną stalą nierdzewną znacznie ogranicza osadzanie się nieczystości na odpływie.

Odpływy liniowe i syfony - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki odpływ liniowy?

Jaki odpływ liniowy?

Jeżeli zamierzasz umieścić pralkę w łazience, pomyśl o tym, aby ukryć wszelkie jej elementy montażowe. Dziś możesz ukryć nawet syfon do pralki dzięki podtynkowej możliwości jego montażu oraz rozetce maskującej. Za pomocą takich rozwiązań utrzymasz w łazience nowoczesny styl, elegancję oraz minimalizm, który tak bardzo lubisz. Wybierając elementy wykończeniowe, pamiętaj również o odpływie liniowym do prysznica. Niech nie będzie nudny. Niech dekoruje Twój prysznic zgodnie z całą aranżacją. Poznaj różne możliwości z naszym artykułem.

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Odpływy liniowe, które montuje się w prysznicach bez brodzika, są oferowane w różnych kształtach, formach i kolorach. Sposób ich montażu może być ścienny bądź podłogowy. Wybierając taki element, można więc doskonale dopasować go do stylizacji wnętrza. Jak to zrobić, aby wszystko razem współgrało i tworzyło całość?

Nowoczesna łazienka - odpływ liniowy w ścianie czy w podłodze?

Nowoczesna łazienka - odpływ liniowy w ścianie czy w podłodze?

W przypadku pralki zastanów się nad zamontowaniem podtynkowego syfonu z rozetą maskującą. Wszystko będzie tu ukryte, a styl łazienki nie zostanie zaburzony. W przypadku pryszniców bez brodzika najlepiej sprawdzi się tutaj również armatura podtynkowa. Jednocześnie należy pamiętać o eleganckim odpływie liniowym, wystarczająco estetycznym. Poznaj więcej możliwości dzięki naszemu artykułowi. Zapraszamy!