Syfony wannowe Ravak

(1 produkt)
i

Syfony wannowe Ravak to niezbędny element wyposażenia każdej wanny, która bez kompletu odpływowego do niczego się nie przyda. Wyrób przeznaczony jest do aplikacji w wannach każdego typu, a szczególnie tych wyprodukowanych przez markę Ravak.

Zobacz produkty z tej kategorii według producenta

Więcej informacji o Syfony wannowe

W internetowym sklepie 123lazienka.pl otrzymasz komplet odpływowy czeskiego producenta Ravak. Ten niepozorny, ale bardzo ważny element spaja wannę z instalacją odpływowo sanitarną w funkcjonalną całość, dzięki której możemy zażywać relaksujących kąpieli i nie martwić się, gdzie wylać zużytą wodę. Syfon z przelewem o całkowitej długości 57 centymetrów został wyprodukowany z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego odprnego na korozję i zapewniającego szczelność całej instalacji. Sterowany przy pomocy cięgna, został wyposażony w całkowicie szczelny i niezwykle praktyczny korek typu Click - Clack, który jest łatwy w utrzymaniu w czystości. Sterowanie mechanizmem polega na naciśnięciu korka, co powoduje zamknięcie odpływu, a żeby go odblokować należy zawór nacisnąć ponownie. Produkt doskonałej formy Ravak jest objęty 3 letnią gwarancją.

Syfony wannowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaką wannę wybrać?

Jaką wannę wybrać?

Tradycyjna wanna prostokątna, a może narożna, która doskonale sprawdzi się w mało ustawnych łazienkach? Wybór wanny to zakup na co najmniej kilka lat, dlatego warto sprawdzić zarówno jej przydatność, rozmiary odpowiednie dla całej rodziny, jak też wytrzymałość materiału i odporność na odbarwianie czy zarysowania.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Kupując wannę, marzymy o komfortowej kąpieli i łatwości utrzymania tego dużego urządzenia w czystości. Do wyboru mamy wanny żeliwne, akrylowe, stalowe czy z konglomeratu. Każda z nich ma swoje zalety i wady. Poznajmy je, zanim dokonamy zakupu, tak, aby późniejsze użytkowanie wiązało się głównie z przyjemnością i relaksem.

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Komfortowa kąpiel w wannie jest sposobem na odprężenie i odpoczynek po ciężkim dniu. W jakiej wannie będzie ona najprzyjemniejsza? Czy akryl to materiał odpowiedni do naszej łazienki? Poznaj ciekawe wskazówki i informacje o materiałach używanych do produkcji domowych wanien i ciesz się fantastyczną kąpielą!