Prysznice Ravak

(42 produktów)
i

Prysznice Ravak pozwolą Ci zaoszczędzić wodę, czas i pieniądze. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, wyróżniające się nowoczesnym designem kabiny to idealny element wyposażenia każdej łazienki. Wraz z zestawem montażowym dobranym do konkretnego modelu tworzą idealny duet, który zapewni bezpieczny, relaksujący natrysk każdego dnia.

Więcej informacji o Prysznice

W 123lazienka.pl oferujemy Ci prysznice z kolekcji Smartline i Brilliant czeskiego producenta Ravak. Narożne modele lewo- i prawostronne, kwadratowe, prostokątne oraz okrągłe dostępne są w wersjach zarówno dla małych, jak i dużych łazienek. Charakteryzują się eleganckim minimalizmem i przestronnością, a to dzięki taflom wykonanym z bezpiecznego, hartowanego szkła oraz niezwykle eleganckich elementów montażowych w kolorze chromu. Transparentne szkło o grubości wahającej się między 6 a 8 milimetrami pokryte jest innowacyjną powłoką hydrofobową Anticalc, która powoduje, że krople wody szybciej spływają po szkle, dzięki czemu nie powodują tworzenia się osadów i znacząco ułatwiają utrzymanie kabiny natryskowej w czystości bez konieczności używania silnych detergentów. W naszej ofercie znajdziesz również panelkit, czyli zestaw montażowy odporny na różnego rodzaju uszkodzenia. W jego składzie są m.in. profile poszerzające, które ułatwią montaż kabiny i pozwolą dostosować produkt do wnęki. Komplet składający się z solidnych i trwałych zawiasów, uchwytów, wsporników i mocowań pozwoli Ci stabilnie zainstalować prysznice Ravak. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą!

Prysznice - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Rodzaje kabin prysznicowych

Rodzaje kabin prysznicowych

Szukasz kabiny prysznicowej, która spełni Twoje wszelkie wymagania? Na rynku jest ich zbyt wiele, aby mądrze wybrać? Zapraszamy do naszego artykułu, w którym opisujemy najlepsze kabiny. Stworzone do różnych wnętrz i do wielu potrzeb użytkowników. Sprawdź nasze propozycje już teraz!

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

Jeśli chcesz, aby Twoja kabina prysznicowa była zawsze idealnie czysta, zapraszamy! Niezbędne środki czystości, odpowiednie narzędzia oraz wiedza umożliwiająca szybkie i łatwe usuwanie zabrudzeń z powierzchni kabiny. To wszystko oraz wiele więcej informacji w zaledwie jednym miejscu!

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Jaki zestaw prysznicowy wybrać do swojej łazienki? Który idealnie spełni oczekiwania oraz umożliwi wygodne korzystanie przez długi czas? Z nami dowiesz się, jaki jest idealny zestaw prysznicowy. Produkt, który został stworzony dla wielbicieli pryszniców- trwały, praktyczny i łatwy w czyszczeniu- po prostu doskonały!