Obudowy do wanien Ravak

(2 produktów)
i

Obudowy do wanien Ravak to niezwykle estetyczne rozwiązanie, które w elegancki i bezinwazyjny sposób odmieni wygląd każdej wanny. To uniwersalny dodatek do łazienkowej aranżacji, który z łatwością dopasujesz do pozostałych elementów wyposażenia swojego pokoju kąpielowego.

Więcej informacji o Obudowy do wanien

Gotowa obudowa to najmniej pracochłonny sposób na wykończenie wanny. Jej instalacja jest szybka i prosta - wystarczy zamocować ją do krawędzi wanny za pomocą specjalnych zatrzasków, które znajdują się w zestawie montażowym zwanym panelkit. W razie jakiejkolwiek awarii panel można równie szybko ściągnąć, co jest jedną z wielu zalet gotowej osłony. W naszym sklepie posiadamy rozmaite modele wykonane z akrylu w ponadczasowym, białym kolorze, który optycznie powiększy pomieszczenie. Osłony do klasycznych wanien prostokątnych, ale też do modeli symetrycznych i asymetrycznych o nowoczesnej stylistyce są lekkie, solidne i wykonane z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Doskonale wyprofilowana powłoka zapewnia wygodne korzystanie z wanny przez bardzo długi czas. Do każdego modelu wanny oferujemy artykuły czołowe oraz boczne w wersji lewo i prawostronnej.

Obudowy do wanien - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Obudowa do wanny - jak zamontować?

Obudowa do wanny - jak zamontować?

Wybierając wannę warto mieć na uwadze kilka ważnych aspektów. Przede wszystkim wielkość łazienki wyznacza, jakiej wielkości powinna być wanna. Do tego trzeba jeszcze doliczyć ewentualną obudowę. Oprócz tego na rynku można spotkać wiele modeli obu elementów, które sprawiają, że ciężko jest nam się zdecydować. Warto więc podpatrywać oraz inspirować się propozycjami, jakimi dzielą się specjaliści, aby wybrać produkt dobry jakościowo, piękny, funkcjonalny oraz designerski. Zapraszamy więc do naszego artykułu.

Jaką wannę wybrać?

Jaką wannę wybrać?

Obudowy do wanien można kupić w postaci gotowych elementów, które oprócz tego, że są bardzo funkcjonalne, są również niedrogie. Obudowy tego typu łatwo i szybko się montuje bez konieczności zatrudniania fachowca. Są bardzo eleganckie i wpasują się idealnie w każdą aranżację. Można również skorzystać bardziej wyrafinowanych i droższych propozycji.

Ciekawe rozwiązania na zabudowę wanny

Ciekawe rozwiązania na zabudowę wanny

Wanna to element wyposażenia łazienki, który zapewni nie tylko miejsce do mycia, ale również swoisty przystanek na odpoczynek, relaks i odprężenie. Warto więc zainwestować w dobry produkt, aby był wygodny w użytkowaniu oraz łatwy w utrzymaniu czystości. Sam wygląd wanny również jest ważny. Warto więc pomyśleć o obudowie do wanny. W tym zakresie można fajnie się pobawić, czy to z gotowymi produktami, czy też takimi na zamówienie. Dowiedz się więcej z naszego artykułu i zainspiruj się!