Brodziki Rawiplast

(1 produkt)
i

Planujesz wyposażyć swoją łazienkę w prysznic i wybrałeś już jeden z doskonałych brodzików renomowanej marki Rawiplast? Doskonale! Wszystkie brodziki cieszącej się uznaniem firmy Rawiplast są wyposażone w niezwykle odporny na czynniki zewnętrzne syfon odprowadzający zużytą wodę.

Więcej informacji o Brodziki

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszch klientów, asortyment sklepu internetowego 123lazienka.pl wzbogaciliśmy o niepozorny, ale niezwykle ważny element instalacji sanitarnej, jakim jest syfon do brodzików marki Rawiplast. Wyrób umożliwia połączenie odpływu z kanalizacją i odprowadzenie wody spod prysznica. Oferowany model Chrom FI 90 mm - A407CH50 wyprodukowany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego, całkowicie odpornego na korozję i gwarantującego szczelność całej instalacji. Syfon o okrągłym kształcie ma 8,5 cm wysokości, a średnica odpływu wynosi ⅘ centymetra. Kompaktowa konstrukcja wyposażona jest w niezawierającą przelewu pokrywę o średnicy 12 cm. Natomiast 9-cio centymetrowy otwór odpływowy w uniwersalnym kolorze błyszczącego chromu jest przystosowany do czyszczenia z góry, dzięki czemu można go w prosty sposób rozkręcić i umyć wnętrze z nagromadzonych osadów.

Brodziki - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Który brodzik wybrać - płytki czy głęboki?

Który brodzik wybrać - płytki czy głęboki?

Jaki powinien być idealny brodzik? Dobrze, gdyby poza estetycznym wyglądem i wytrzymałą konstrukcją wyróżniał się również funkcjonalnością i wygodą podczas użytkowania. Na rynku nie brakuje modeli wpisujących się w ten schemat - najpopularniejsze są brodziki płytkie i głębokie. Każdy z tych wariantów posiada różne parametry - przeczytasz o nich w artykule.

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Odpływ liniowy - sprawdzi się w mojej łazience czy nie? To pytanie zadaje sobie wiele osób, planujących w najbliższym czasie remont łazienki. Prysznic bez brodzika to z całą pewnością rozwiązanie, które z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Przed udaniem się na zakupy warto poznać zalety i wady odpływu liniowego.

Rodzaje brodzików

Rodzaje brodzików

Chcesz wymienić brodzik, ale nie wiesz do końca, na jaki model się zdecydować? Nic dziwnego! Na rynku znajdziesz ogromny wybór brodzików różniących się nie tylko kształtem czy rozmiarem, ale również głębokością, a nawet kolorem. Najczęściej wybieramy brodziki prostokątne, ale może warto zdecydować się na bardziej praktyczne rozwiązanie?