Odpływy liniowe i syfony Rawiplast

(1 produkt)
i

Odpływy liniowe i syfony Rawiplast pozwolą Ci zbudować prysznic bez tradycyjnego brodzika. Ta nowoczesna propozycja cieszy się olbrzymią popularnością i jest dedykowana osobom lubiącym nietuzinkowe rozwiązania.

Więcej informacji o Odpływy liniowe i syfony

Minimalistyczny i elegancki styl odpływu liniowego sprawdzi się w nowoczesnych łazienkach. To niezwykle funkcjonalne i bardzo modne rozwiązanie, które zdecydowanie zwiększy komfort użytkowania natrysku. Wśród wielu zalet prezentowanego rozwiązania można wymienić brak brodzika, co znacznie ułatwia korzystanie z prysznica dzieciom, osobom starszym i inwalidom, ponadto odpływ liniowy optycznie powiększa łazienkę i pozwala na lepsze zagospodarowanie przestrzeni wokół kabiny. Instalacja prezentowanego rozwiązania nie jest trudna. Wystarczy pod odpowiednim kątem wyprofilować posadzkę, zamontować w niej kratkę odpływową i zamknąć kaflami lub płytkami ceramicznymi. W internetowym sklepie 123lazienka.pl oferujemy wiele wzorów, kształtów i rozmiarów odpływów liniowych, które możesz dopasować do wielkości i wystroju swojej łazienki. Duży wybór rusztów odpływowych daje wiele możliwości aranżacyjnych. Odwodnienia liniowe wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a wyjmowane elementy można szybko i sprawnie oczyścić. W skład zestawu montażowego wchodzi m.in syfon z chromowaną końcówką, który odprowadza zużytą wodę do kanalizacji. Wyposażony jest w osadnik zanieczyszczeń, również łatwy w utrzymaniu w czystości, który dodatkowo zabezpiecza przed wydobywaniem się z odpływu nieprzyjemnych zapachów.

Odpływy liniowe i syfony - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki odpływ liniowy?

Jaki odpływ liniowy?

Remont łazienki to nie lada wyzwanie, gdyż trzeba tutaj pamiętać o wielu rzeczach. Każdy, nawet najdrobniejszy element powinien zostać wybrany z rozmysłem oraz pasować do stylu, w którym postanowiliśmy urządzić łazienkę. W ostatnim czasie w naszych domach królują łazienki nowoczesne, gdzie każdy element montażowy jest ukryty, a ten, którego ukryć się nie da, bądź nie można tego zrobić z innych powodów, można kupić w dekoracyjnej formie. Poznaj nasze propozycje!

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Odpływy liniowe to formy odpływu, które w obecnych czasach można kupić w bardzo dekoracyjnej formie. Występują w wielu barwach, kształtach oraz mają dwa typy montażu - ścienny i podłogowy. Są to znakomite rozwiązania dla pryszniców bez brodzika, które charakteryzuje szeroko pojęta nowoczesność. Jednak znalezienie idealnego dla siebie odpływu wcale nie jest takie proste. Trzeba znać kilka zasad i kierować się nimi, aby nie wybrać źle. Poznaj je z naszym artykułem.

Nowoczesna łazienka - odpływ liniowy w ścianie czy w podłodze?

Nowoczesna łazienka - odpływ liniowy w ścianie czy w podłodze?

Remont łazienki wymaga wiele czasu i wyrzeczeń. Jest to taki rodzaj pomieszczenia, gdzie po zakończonym remoncie większość z nas powie - nareszcie! Aby nadeszła ta wspaniała chwila pamiętajmy od początku, aby zadbać o szczegóły. Ukrywajmy wszystko, co da się ukryć, nawet syfon do pralki. Dodatkowe elementy wybierajmy w formie dekoracyjnej, jak w przypadku odpływów liniowych. Poznaj wiele możliwości z naszym artykułem.