Baterie Rea

(3 produktów)
i

Baterie to obowiązkowy dodatek do każdego pomieszczenia sanitarnego. Armatura umywalkowa i wannowa nie tylko zapewnia nieprzerwany przepływ wody, ale także stanowi eleganckie akcesorium idealnie podkreślające styl aranżacji wnętrza. Doskonałym wyborem są baterie REA – nowoczesne propozycje polskiej marki.

Więcej informacji o Baterie

Dostępne baterie REA są częściami takich kolekcji jak Enzo, Caro, Graff, Eggo, Falcon, Axel czy Ortis. Ich główną zaletą jest wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania i osadzanie się kamienia. Jej sekretem jest wykonanie ze stali nierdzewnej, a następnie pokrycie jej specjalną, chromowaną powłoką. Dzięki temu elementy armatury są nie tylko pełne eleganckiego połysku, ale także łatwe w utrzymaniu czystości. Baterie REA są wyposażone w perlatory napowietrzające strumień wody, ceramiczne głowice, jeden lub dwa uchwyty oraz specjalne uszczelki, które ułatwiają ich montaż. Co więcej, zostały wyprodukowane zgodnie z filozofią proeko, w związku z czym ograniczają codzienne zużycie wody nawet o 50%. Szacuje się, że baterie REA zapewniają niezawodną pracę nawet przez 75 lat intensywnego użytkowania.

Baterie - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Baterie to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdej łazienki. Nie tylko wpływają na estetykę pomieszczenia, ale też umożliwiają sprawne i komfortowe korzystanie z instalacji wodnej. Obecnie na rynku znajduje się wiele nowoczesnych modeli z praktycznymi technologiami, takimi jak perlator czy termostat.

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Każda funkcjonalna łazienka powinna być wyposażona w nowoczesne urządzenia sanitarne oraz solidne dodatki, które wpłyną na wygodę oraz sprawność i niezawodność instalacji. Do takich elementów zaliczają się akcesoria do baterii - zawory, uchwyty, półki czy przełączniki. Zapewnią one komfortowe korzystanie z kranu.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Dla każdego, kto chciałby zaopatrzyć się w funkcjonalne akcesoria łazienkowe doskonałym rozwiązaniem są baterie termostatyczne. Z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością, gdyż umożliwiają łatwe sterowanie temperaturą wody. Z pewnością poprawi to komfort podczas codziennej higieny, a przy tym chronią przed poparzeniami.