Baterie bidetowe Rea

(1 produkt)
i

Funkcjonalne baterie bidetowe REA pozwalają na wygodne i bezproblemowe korzystanie z armatury łazienkowej, zapewniając nieprzerwany przepływ wody. Chromowane wykończenie sprawia, że propozycje polskiej marki są doskonałym dodatkiem do łazienek urządzonych w różnych stylach.

Więcej informacji o Baterie bidetowe

Dostępne baterie bidetowe REA to części takich kolekcji jak Lemon i Axel, w których czekają na Ciebie również inne elementy armatury łazienkowej. Dzięki temu z łatwością stworzysz idealnie dopasowany zestaw, który zapewni wnętrzu nie tylko funkcjonalność, ale także spójny wystrój. Propozycje sygnowane logo polskiej marki to przede wszystkim gwarancja trwałości na lata – do ich produkcji wykorzystano wytrzymały mosiądz, który następnie pokryto emaliowaną powłoką i chromem. W efekcie baterie bidetowe REA zwracają uwagę mocnym połyskiem, który jest odporny na matowienie i korozję. W bateriach nie zabrakło ceramicznego zaworu będącego gwarancją bezawaryjnej pracy i niezakłóconego przepływu strumienia wody przez wiele lat. Armatura REA jest dostępna w zestawie z uszczelkami i niezbędnymi do montażu śrubkami.

Baterie bidetowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Czy wiesz jaki model baterii najlepiej wybrać do prywatnej łazienki? Skup się na najważniejszych aspektach tej inwestycji, sprawdź dokładnie ofertę producentów i wyselekcjonuj produkty dopasowane do Twoich potrzeb. Na co zwracać uwagę? Dowiedz się więcej tutaj!

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Korzystanie z łazienki powinno być maksymalnie komfortowe. Możesz odmienić ergonomię wnętrza dzięki akcesoriom do baterii. Czy wiesz, jakie najlepiej wybrać? Zebraliśmy serię informacji na ten temat w jednym miejscu, aby pomóc Ci podjąć ostateczną decyzję.

Dlaczego w łazience potrzebny jest bidet?

Dlaczego w łazience potrzebny jest bidet?

Bidet to wyposażenie, które powinno znajdować się w każdej prywatnej łazience. Dlaczego? Poznaj zalety tego typu rozwiązania, a przekonasz się o tym, że bidet potrafi znacznie podnieść komfort! Codzienna pielęgnacja staje się znacznie wygodniejsza, natomiast wnętrze prezentuje się oryginalnie.