Baterie kuchenne Rea

(0 produktów)
i

Baterie kuchenne REA to sposób na podwyższenie komfortu codziennego użytkowania kuchni oraz podkreślenie stylu aranżacji pomieszczenia. Elementy armatury polskiej marki mogą być z powodzeniem montowane na każdym zlewie.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Baterie kuchenne

Baterie kuchenne REA obejmują propozycje z kolekcji Talisa, Odeta i Gaspar dostępne zarówno w uniwersalnej, chromowanej odsłonie, jak i wariantach czarnym, białym czy pomarańczowym. Wśród nich dominują opływowe kształty i odpowiednio wysokie korpusy, które gwarantują wygodę podczas zmywania naczyń czy mycia rąk. Oryginalna armatura oprócz designerskiego wyglądu zapewnia także maksymalną funkcjonalność. W jej wnętrzu wykorzystano ceramiczny zawór będący gwarancją niezawodnej pracy na lata. Baterie kuchenne REA mają obrotowe lub wyciągane wylewki, a ich konstrukcję wykonano z wytrzymałego mosiądzu, który następnie pokryto potrójną powłoką. Dzięki niej elegancki połysk nie traci swojego blasku i nie matowieje nawet w trakcie intensywnego użytkowania. Armatura jest również odporna na osadzanie się kamienia. W zestawie z bateriami kuchennymi REA otrzymujesz uszczelki, wężyki i śrubki montażowe.

Baterie kuchenne - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

W aranżacji łazienki i kuchni bardzo ważną rolę odgrywa wyposażenie. Znaczenie mają zarówno same urządzenia sanitarne, jak i akcesoria uzupełniające, które zwiększą wygodę użytkowania. Do tego typu dodatków niewątpliwie zaliczają się baterie. Pozwalają na komfortowe i niezawodne korzystanie z kranu, a przy tym stanowi ważny element wystroju wnętrza.

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Zarówno funkcjonalne urządzenia sanitarne, jak i wszelkiego rodzaju dodatki stanowią ważny element nowoczesnych aranżacji kuchni czy łazienki. Aby usprawnić działanie instalacji wodnej, a przy tym zwiększyć komfort korzystania z pomieszczeń warto dobrać akcesoria do baterii. W bogatej ofercie dostępne są zawory, półki, przełączniki i uchwyty.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Choć wystrój odgrywa bardzo ważną rolę w nowoczesnych kuchniach i łazienkach, to jednak nie można pominąć funkcjonalności tych pomieszczeń. Jednym z popularnych rozwiązań są baterie termostatyczne, które poza standardową funkcją mają za zadanie regulować temperaturę wody wedle indywidualnych potrzeb.