Baterie prysznicowe podtynkowe Rea

(1 produkt)
i

Baterie prysznicowe podtynkowe REA to elegancki sposób na dopełnienie wyposażenia kabiny i zapewnienie sobie wysokiego komfortu codziennych kąpieli. Zestawy obejmujące najważniejsze elementy idealnie odnajdą się w łazienkach o różnych stylach aranżacji.

Więcej informacji o Baterie prysznicowe podtynkowe

Baterie prysznicowe podtynkowe REA to przede wszystkim znakomity sposób na zachowanie estetyki wnętrza pomieszczenia sanitarnego – wszystkie elementy są ukryte pod płytkami, a tym samym nie zajmują cennego miejsca w kabinie. Nie bez znaczenia jest także ich uniwersalny design. Chromowane wykończenie może być z powodzeniem zestawiane z armaturą w innych kolorach. Z kolei geometryczne kształty dodają całości elegancji. Baterie prysznicowe podtynkowe REA zostały pokryte aż 4-krotną powłoką o wysokim połysku, która skutecznie chroni je przed matowieniem, zarysowaniami i uszkodzeniami. Standardowe podłączenie ½ cala sprawia, że instalacja zestawu jest całkowicie bezproblemowa, a dodatek jednego uchwytu umożliwia dowolną regulację mocy i temperatury strumienia. Baterie prysznicowe podtynkowe REA są dostępne w zestawie wężem i słuchawką prysznicową.

Baterie prysznicowe podtynkowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaką baterię prysznicową podtynkową wybrać?

Jaką baterię prysznicową podtynkową wybrać?

Ogromną popularnością cieszą się baterie podtynkowe, które nie tylko zachwycają nowoczesnym designem, ale również wyróżniają się ponadczasową funkcjonalnością. Wiele osób zadaje sobie pytanie - jakimi kryteriami kierować się podczas wyboru baterii prysznicowej? Odpowiedź na to pytania znajdziesz w artykule!

Baterie prysznicowe z termostatem i bez- czy skusić się na dodatkową funkcję?

Baterie prysznicowe z termostatem i bez- czy skusić się na dodatkową funkcję?

Baterie termostatyczne to absolutny hit, szczególnie wśród osób ceniących komfort i rodzin z małymi dziećmi. Na rynku nie brakuje jednak modeli tradycyjnych, pozbawionych tej praktycznej funkcji. Odpowiedź na pytania czy warto zainwestować w baterię z termostatem znajdziesz w artykule!

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Bateria łazienkowe to obowiązkowy element w każdym nowoczesnym wnętrzu. Wśród dostępnych na rynku modeli znajdziesz baterie różniące się między sobą kształtem, kolorem czy dostępnymi funkcjami - wiele z nich posiada między innymi perlator czy termostat. Która z nich najlepiej sprawdzi się w Twojej łazience?