Baterie wannowo - prysznicowe Rea

(4 produktów)
i

Baterie wannowo-prysznicowe REA to doskonały dodatek do armatury łazienkowej sygnowanej logo tego samego producenta. Polska marka zadbała o ich funkcjonalność, oryginalny design i trwałość na lata.

Więcej informacji o Baterie wannowo - prysznicowe

Wśród dostępnych baterii wannowo-prysznicowych REA znajdziesz produkty z serii Ortis, Azur czy Carat. Armatura łazienkowa wolnostojąca lub 3-otworowa jest utrzymana w uniwersalnej, chromowanej kolorystyce, którą połączono z oryginalnymi formami – produkty zwracają uwagę zarówno opływowymi, jak i geometrycznymi kształtami, pod którymi kryje się maksymalna funkcjonalność. Nowoczesny sposób na dopełnienie wyposażenia łazienki, jakim są baterie wannowo-prysznicowe REA, to komplet części niezbędnych do prawidłowej instalacji – znajdziesz w nim wężyk rozety, słuchawkę, mocowanie i uszczelki. Produkty polskiej marki są również wyposażone w specjalne głowice ceramiczne oraz praktyczny system Anti-Calc, który zapobiega osadzaniu się kamienia i ułatwia utrzymanie urządzeń w czystości. Poznaj pełną ofertę producenta REA dostępną w naszej ofercie!

Baterie wannowo - prysznicowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Bateria wannowo - prysznicowa to element, który powinien łączyć w sobie nowoczesny design z ponadczasową funkcjonalnością. Nic więc dziwnego, że wiele osób ma problem z wyborem odpowiedniego modelu, który będzie doskonale wpisywał się w ten schemat - na rynku nie brakuje bowiem nowoczesnych baterii wyposażonych w szereg praktycznych funkcji. Która nich najlepiej sprawdzi się w Twojej łazience?

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Wybrałeś już kolor glazury i niezbędne sanitariaty - teraz czas na odpowiednio dobrane akcesoria, które podniosą komfort codziennego korzystania z baterii. Wśród dostępnych na rynku elementów nie brakuje eleganckich uchwytów czy stylowych półek, które z powodzeniem sprawdzą się w niejednej łazience.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Aranżacja łazienki to nie lada wyzwanie - szczególnie w momencie gdy stajemy przed wyborem odpowiedniej baterii. Znani producenci oferują szeroki wybór nowoczesnych rozwiązań, w tym baterie wyposażone w termostat. Zanim jednak udamy się na zakupy poznajmy zasady funkcjonowania tego typu armatury i poczytajmy o jej zaletach.