Odpływy liniowe i syfony Rea

(13 produktów)
i

Odpływy liniowe i syfony REA to maksymalna funkcjonalność zamknięta w estetycznym designie, który idealnie sprawdza się w pomieszczeniach sanitarnych o różnych stylach aranżacji. Praktyczne dodatki zagwarantują Ci bezproblemowe odprowadzanie wody pod prysznicem i nie tylko.

Więcej informacji o Odpływy liniowe i syfony

Odpływy liniowe i syfony REA to propozycja polskiej marki, która już od 1993 roku dostarcza klientom wysokiej jakości armaturę łazienkową będącą idealnym wyposażeniem zarówno domowych, jak i biurowych czy hotelowych pomieszczeń sanitarnych. Oferowane akcesoria służą do prawidłowego odprowadzania wody. Dzięki wykonaniu z wytrzymałej stali nierdzewnej odpływy liniowe i syfony REA są nie tylko odporne na odkładanie się nieestetycznego kamienia, ale także na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Odpowiednio wyprofilowana płaszczyzna gwarantuje bezproblemowy odpływ płynów i skuteczną ochronę przed przedostawaniem się nieprzyjemnych zapachów do pomieszczenia. Co więcej, funkcjonalne zestawy, w których znajdziesz korytko, maskownicę, kołnierz uszczelniający czy wyjmowaną siateczkę ochronną, sprawiają, że odpływy liniowe i syfony REA są łatwe i szybkie w montażu, a także umożliwiają zatrzymywanie zanieczyszczeń i odprowadzanie nawet najmniejszej ilości wody.

Odpływy liniowe i syfony - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki odpływ liniowy?

Jaki odpływ liniowy?

Odpływ liniowy jest elementem wyposażenia prysznica bez brodzika. Od jego wyboru może zależeć, czy nasza kąpiel będzie w 100% przyjemna i relaksująca. Jeżeli będzie on dekoracyjny i bardzo estetyczny, to i owszem. Jeśli jednak zdecydujemy się na szary, żeliwny odpływ, pełnia szczęścia raczej nie nadejdzie. Wszystko jednak zależy od naszych preferencji i zasobności portfela. Odpływy dekoracyjne są nieco droższe, ale chyba warto doinwestować tak atrakcyjny produkt, aby nie zaburzyć designu łazienki. Poznaj więcej szczegółów z naszym artykułem.

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Każdy z nas chciałby podczas remontu łazienki uzyskać jak najdoskonalszy jego efekt. Dlatego też tak ważne jest, aby podczas prac pamiętać na bieżąco nawet o najmniejszych szczegółach. Przykładem może tu być syfon do pralki czy też odpływ liniowy. Niby niepozorne elementy, ale jakże ważne w zestawieniu z całością.

Nowoczesna łazienka - odpływ liniowy w ścianie czy w podłodze?

Nowoczesna łazienka - odpływ liniowy w ścianie czy w podłodze?

Jeżeli szukasz idealnych odpływów liniowych warto zajrzeć do naszego artykułu, który z pewnością Cię zainspiruje. Poznasz tutaj możliwości montażu, rodzaje odpływów oraz ich dekoracyjne formy. Zainspirujesz się również w innych formach aranżacji jak rodzaje pryszniców. Możliwości, jakie daje Ci rynek, nie zawsze są oczywiste. Dlatego też serdecznie zapraszamy do lektury.