Kabiny prysznicowe

(56 produktów)
i

Kabiny prysznicowe REA to znakomita propozycja dla właścicieli eleganckich, nowoczesnych łazienek, których mała powierzchnia użytkowa uniemożliwia instalację wanny. Szklane elementy dodadzą wnętrzu klimatu i zagwarantują komfort kąpieli.

Więcej informacji o Kabiny prysznicowe

W naszej ofercie znajdziesz kabiny prysznicowe REA pochodzące z taki serii polskiego producenta jak Fold, Madox, Easy Space, Megan, My Space, Vento, Maxim, Free Space, Impuls czy Uno Line. Wśród nich nie zabrakło zarówno produktów kwadratowych i prostokątnych, jak i półokrągłych, które z łatwością dopasujesz do brodzików dostępnych w asortymencie renomowanego producenta. Główną zaletą kabin prysznicowych REA jest bogactwo różnorodnych rozmiarów, dzięki którym bez problemu znajdziesz element wyposażenia o wymiarach, które idealnie sprawdzą się w Twoim wnętrzu. Do produkcji proponowanych artykułów wykorzystano bezpieczne, wysokogatunkowe szkło hartowane Crystal Clear, które następnie pokryto specjalną powłoką Easy Clean Double. To właśnie ona skutecznie zapobiega powstawaniu zacieków i osadzaniu się kamienia. Całość dopełniono solidnymi uchwytami z mosiądzu, aluminiowymi profilami i listwą progową. Kabiny prysznicowe REA mogą być montowane zarówno z prawej, jak i lewej strony.

Kabiny prysznicowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jakie są rodzaje kabin prysznicowych?

Jakie są rodzaje kabin prysznicowych?

Zaskoczyła Cię różnorodność kabin prysznicowych, jakie dostępne są w tej chwili na rynku? Chcesz przed podjęciem ostatecznej decyzji zapoznać się z rodzajami kabin, ich funkcjonalnością i ewentualnymi dodatkami dedykowanymi zarówno do kabin ze szkła, jak i z tworzyw sztucznych. Zachęcamy do lektury, dzięki której wybór będzie o wiele prostszy!

Dobre strony wyboru kabiny prysznicowej

Dobre strony wyboru kabiny prysznicowej

Zastanawiasz się, dlaczego coraz więcej osób decyduje się na montaż kabiny prysznicowej? Element wyposażenia, który niegdyś kojarzył się tylko z koniecznością, dziś zyskuje na popularności, głównie z uwagi na oszczędność miejsca, czasu i pieniędzy. Sprawdź, czy ten wariant sprawdzi się także u Ciebie!

W jaki sposób można zainstalować kabinę prysznicową?

W jaki sposób można zainstalować kabinę prysznicową?

Poszukujesz wytycznych jak krok po kroku zainstalować kabinę prysznicową? Z nami będzie to bajecznie proste. Przeczytaj nasz artykuł, zadbaj o skompletowanie wszystkich niezbędnych narzędzi oraz elementów i wykonaj swój pierwszy profesjonalny montaż kabiny prysznicowej. Jesteśmy przekonani, że bezbłędnie poradzisz sobie z tym zadaniem.