Kabiny prysznicowe Rea

(0 produktów)
i

Kabiny prysznicowe REA to znakomita propozycja dla właścicieli eleganckich, nowoczesnych łazienek, których mała powierzchnia użytkowa uniemożliwia instalację wanny. Szklane elementy dodadzą wnętrzu klimatu i zagwarantują komfort kąpieli.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Kabiny prysznicowe

W naszej ofercie znajdziesz kabiny prysznicowe REA pochodzące z taki serii polskiego producenta jak Fold, Madox, Easy Space, Megan, My Space, Vento, Maxim, Free Space, Impuls czy Uno Line. Wśród nich nie zabrakło zarówno produktów kwadratowych i prostokątnych, jak i półokrągłych, które z łatwością dopasujesz do brodzików dostępnych w asortymencie renomowanego producenta. Główną zaletą kabin prysznicowych REA jest bogactwo różnorodnych rozmiarów, dzięki którym bez problemu znajdziesz element wyposażenia o wymiarach, które idealnie sprawdzą się w Twoim wnętrzu. Do produkcji proponowanych artykułów wykorzystano bezpieczne, wysokogatunkowe szkło hartowane Crystal Clear, które następnie pokryto specjalną powłoką Easy Clean Double. To właśnie ona skutecznie zapobiega powstawaniu zacieków i osadzaniu się kamienia. Całość dopełniono solidnymi uchwytami z mosiądzu, aluminiowymi profilami i listwą progową. Kabiny prysznicowe REA mogą być montowane zarówno z prawej, jak i lewej strony.

Kabiny prysznicowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jakie są rodzaje kabin prysznicowych?

Jakie są rodzaje kabin prysznicowych?

Kabina prysznicowa ze ściankami wykonanymi ze szkła czy z tworzywa sztucznego? Odpowiedzi na to pytanie poszukuje wiele osób urządzających czy remontujących łazienki. Obydwa rodzaje kabin prysznicowych mają swoje plusy i minusy, które warto poznać i które pomogą nam we właściwym wyborze.

Dobre strony wyboru kabiny prysznicowej

Dobre strony wyboru kabiny prysznicowej

Wanna w łazience to dziś niejedyne rozwiązanie. Idealnym wyborem może być także kabina prysznicowa. Ten element wyposażenia to nie tylko sposób na funkcjonalną i dostosowaną do potrzeb domowników łazienkę. To także znaczne udogodnienie dla osób, które nie są w stanie skorzystać z wanny, czy też dla tych, które mają na uwadze mniejsze zużycie wody.

W jaki sposób można zainstalować kabinę prysznicową?

W jaki sposób można zainstalować kabinę prysznicową?

Montaż kabiny prysznicowej składa się z prac początkowych, zaawansowanych i końcowych. Już tylko ta wiadomość może zniechęcić do wykonywania montażu na własną rękę. Jednak jego przeprowadzenie nie jest wcale takie trudne, jak się wydaje. Najważniejsze to postępować zgodnie z instrukcją lub po prostu zlecić pracę fachowcowi.