Stelaże podtynkowe Rea

(0 produktów)
i

Stelaże podtynkowe to jedne z najpopularniejszych elementów wyposażenia łazienki. Są niezastąpione w prywatnych mieszkaniach, ale także w przestrzeni publicznej. Pozwalają na swobodną aranżację, szczególnie we wnętrzach, które dysponują niewielką przestrzenią. W naszym sklepie internetowym 123lazienka.pl znajdziesz ich szeroki wybór. W ofercie znajdują się stelaże podtynkowe do wygodnego montażu umywalek, misek WC, bidetów i pisuarów. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Z pewnością spełni on nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Stelaże podtynkowe

Stelaże podtynkowe, co to takiego?

Stelaże podtynkowe to nic innego jak metalowe ramy, na których montuje się ceramikę łazienkową. Dzięki nim, elementy takie jak umywalka, miska WC, bidet czy pisuar można stabilnie zamontować bezpośrednio na ścianie. Takie rozwiązanie pozwala ukryć głęboko w ścianie mało estetyczne elementy instalacyjne oraz niezbędne do działania akcesoria, takie jak spłuczka czy kolanko odpływowe. Wybór odpowiedniego stelażu podtynkowego zapewnia bezpieczeństwo i gwarancję idealnego wykończenia każdej przestrzeni łazienkowej. Dzięki niemu łazienka zyska elegancki i minimalistyczny charakter.

Stelaże podtynkowe dostępne w ofercie sklepu 123lazienka.pl!

W propozycji naszego sklepu 123lazienka.pl znajdziesz stelaże podtynkowe od znanego i cenionego producenta armatury łazienkowej, - marki Rea. Ich zadaniem jest ułatwienie montażu większości urządzeń sanitarnych, które powinny znaleźć się w Twojej łazience. Proponowane modele służą do montażu misek WC i bidetów. W zestawie oprócz stelażu znajduje się panel ze spłuczką oraz mata wygłuszająca. Do wyboru są spłuczki z przyciskiem okrągłym, kwadratowym i prostokątnym. Zarówno panel, jak i przycisk, został wykończony eleganckim chromem, który doskonale wpisuje się w każdy wystrój wnętrza. Minimalny zakres głębokości montażu proponowanych modeli wynosi 90 milimetrów. Osoby, które chcą cieszyć się tym wygodnym i estetycznym rozwiązaniem, muszą jednak pamiętać, że jego montaż wymaga większej ingerencji w pomieszczenie. Dlatego zachęcamy do zaplanowania jego zakupu już na etapie projektowania łazienki.

Stelaże podtynkowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Zabudowy do stelaży podtynkowych przeznaczonych do WC

Zabudowy do stelaży podtynkowych przeznaczonych do WC

W wielu łazienkach ukryta w całości instalacja do WC to już standard. Wybierając różne metody zabudowy, warto poznać wszystkie ich zalety i wady, a także dopasować je do możliwości swojej łazienki. Czym różnią się zabudowy mokre od suchych i jak wyznaczyć prawidłową wysokość mocowania, to trzeba wiedzieć, zanim podejmiemy ostateczną decyzję o zmianach w łazience.

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Każdy właściciel małej łazienki wie, jak trudna i wymagająca jest jej aranżacja. Właściwie wykorzystanie przestrzeni i funkcjonalność to priorytety. Dostępne na rynku stelaże podtynkowe do WC, można teraz umieścić także w niewykorzystanym dotąd narożniku, a podłączenie ich do wentylacji efektywnie poprawi jakość codziennego użytkowania toalety.

Rewolucja w świecie misek WC

Rewolucja w świecie misek WC

Czysta, higieniczna i bezpieczna toaleta to najważniejsze cechy, jakimi kierujemy się przy wyborze nowo kupowanego modelu miski WC. Przedstawiamy innowacyjny projekt bezkołnierzowej miski, w której zachowanie czystości jest wyjątkowo łatwe, a przy tym zmniejsza się ilość zużywanej podczas spłukiwania wody.