Ubikacje i toalety Rea

(3 produktów)
i

Ubikacje i toalety REA to znakomita propozycja dla klientów, którzy poszukują uniwersalnych elementów armatury sanitarnej o ponadczasowej, białej kolorystyce. Funkcjonalne wyposażenie łazienek gwarantuje komfort użytkowania i podnosi walory estetyczne pomieszczenia.

Więcej informacji o Ubikacje i toalety

W ofercie ubikacji i toalet REA znajdziesz zarówno miski wiszące z deskami wolnoopadającymi, jak i bidety dostępne samodzielnie lub w zestawie z elementami niezbędnymi do ich prawidłowego montażu. Ceniony producent przygotował dla swoich klientów różnorodne kolekcje – Reporter Rimless, Tito Rimless N, Carlo, Alan, Carter i wiele innych, które choć różnią się od siebie wyglądem, to zostały wyposażone w praktyczne dodatki. Ubikacje i toalety REA wykonane z wytrzymałej ceramiki pokrytej powłoką ochronną zabezpieczającą przed uszkodzeniami i zarysowaniami są wyposażone w deski ABS i bezproblemowe w instalacji zestawy montażowe. Proponowane przez polską markę ubikacje i toalety REA to połączenie wysokich walorów estetycznych z maksymalną funkcjonalnością.

Ubikacje i toalety - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak dokonać prawidłowego wyboru - kompakt WC?

Jak dokonać prawidłowego wyboru - kompakt WC?

Co oznacza nazwa miska poznańska, warszawska czy uniwersalna? Poznaj różnice pomiędzy popularnymi miskami WC, które są od lat obecne na naszym rynku. Dowiedz się, która z nich pasuje do Twojej łazienki, a także sprawdź, jak bardzo zmieniły się zestawy kompaktowe WC i w jaki sposób pomogą Ci zmniejszyć zużycie wody.

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Zabudowy podtynkowe do WC przeznaczone do narożników, doskonale sprawdzą się w małych, trudnych do aranżacji łazienkach. Zaopatrzone w systemu, podłączone bezpośrednio do wentylacji doskonale sprawdzą się w każdym pomieszczeniu łazienkowym, szybko i sprawnie odsysając zanieczyszczone powietrze.

Miska WC wisząca czy stojąca

Miska WC wisząca czy stojąca

Stojące zestawy kompaktowe WC są nadal często wykorzystywane przy urządzaniu toalety. Przyczynia się do tego zarówno ich stabilnie oparte na podłodze konstrukcja, jak i nowoczesne systemy spłukiwania, oszczędzające wodę. Wiszące miski WC zapewniają natomiast estetykę i łatwość dostępu do sprzątanej podłogi. Sprawdź, które z tych urządzeń będzie odpowiednie do Twojej łazienki.