Syfony do umywalek Rea

(0 produktów)
i

Wybór syfonu do umywalek powinien być dokładnie przemyślany. Dlaczego? Syfon odprowadza wodę z umywalki do ścieków oraz zatrzymuje nieprzyjemne zapachy, znajdujące się w instalacji kanalizacyjnej. Oprócz tego, jeżeli nie jest niczym obudowany, pełni również rolę dekoracyjną. Dlatego też wybierając ten najlepszy, warto poznać produkt i możliwości, jakie oferują poszczególni producenci. W naszej ofercie 123lazienka.pl znajdziesz jedne z najlepszych syfonów umywalkowych na rynku, które z pewnością cię nie zawiodą i będą służyły przez bardzo długi czas.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Syfony do umywalek

Co warto wiedzieć o syfonach przed ich zakupem ?

Są dwa rodzaje syfonów: butelkowe oraz rurowe. To, który z nich będzie montowany, dość mocno wpływa na ilość dostępnego pod umywalką miejsca. Czasem pojawiają się syfony, które są pochodnymi wspomnianych kształtów, jednak dla efektów dekoracyjnych przyjmują one bardziej wyrafinowane formy. Skupmy się jednak na podstawowych syfonach, które najczęściej goszczą w naszych domach. Syfon butelkowy to najczęściej wykorzystywane połączenie umywalki z kanalizacją. W jego dolnej części umieszczony jest zbiornik z wodą, który bardzo często przypomina właśnie butelkę. Taki syfon jest dość szczupły i bardzo estetyczny, nie zajmuje tym samym dużo miejsca. Z kolei syfon rurowy (poziomy) swoim kształtem przypomina literę U. Jego konstrukcja zapobiega zapychaniu, gdyż nie ma miejsca, gdzie ewentualne nieczystości mogłyby się magazynować.

Co znajdziesz w naszym sklepie ?

Sklep 123lazienka.pl to platforma, na której znajdziesz najlepszej jakości armaturę i akcesoria łazienkowe. Należą do nich między innymi syfony, które nie mają sobie równych. Wykonane zostały z najlepszej jakości materiałów, dlatego charakteryzują się ogromną trwałością. Mieszczą się w kategorii syfonów butelkowych, jednakże ich design jest tak wykonany, aby nawet pozostawione na widoku cieszyły oko. Nasze syfony są mosiężne, odporne na rdzewienie i bardzo trwałe. Do dyspozycji klienta przekazujemy syfony w kolorze złotym, czarnym oraz chromu. Część z nich posiada również system click-clack, który pozwala na szybką i łatwą blokadę odpływu.

Syfony do umywalek - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Wygląd nowoczesnej łazienki często zaskakuje nas niebanalnym designem i stylem, który utrzymany jest we wszystkich zastosowanych w niej sprzętach, meblach i akcesoriach. Umywalki również można obecnie dopasować do obranego, indywidualnego stylu, a dzięki różnorodnym rozmiarom, znajdziemy wśród nich również te, pasujące do niewielkich pomieszczeń.

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Niewątpliwym hitem ostatniego dziesięciolecia są umywalki montowane na blatach. Funkcjonalne i spełniające swoją użytkową rolę są jednocześnie nowoczesne w formie i zaskakują niebanalną stylistyką. Pewnym krokiem weszły do domowych łazienek, w których są już tylko praktycznym sprzętem, ale też prawdziwą ozdobą.

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Umywalka jest niezbędnym i koniecznym sprzętem w każdej łazience domowej. Projektując to pomieszczenie, zawsze bierzemy pod uwagę zarówno jego funkcjonalność, jak i codzienne potrzeby domowników. Umywalki dostępne na rynku pozwalają na wybór nie tylko praktycznego urządzenia, ale też niezwykle atrakcyjnego w formie.