Wanny Rea

(4 produktów)
i

Urządzasz łazienkę? Postaw na nowoczesny design wolnostojącej wanny Rea i ciesz się z codziennych, niezwykle komfortowych kąpieli. W ofercie naszego sklepu znajdziesz doskonałą wannę wolnostojącą Silvano Rea wyposażoną w wolnostojącą baterię Ibis, Cubik lub Flat. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Więcej informacji o Wanny

Wanna wolnostojąca to dekoracja każdej łazienki, która dodaje wnętrzu szyku i elegancji. Wanny Silvano Rea charakteryzują się niezwykle wysokimi i gładkimi ściankami o obłym kształcie. Elegancka wanna o wymiarach 170 na 80 centymetrów wykonana jest z dwóch płyt z najwyższej jakości akrylu sanitarnego o właściwościach termoizolacyjnych, które dłużej utrzymują ciepło wody. Dodatkowo produkt został wzmocniony włóknem szklanym, co daje użytkownikowi poczucie bezpieczeństwa i gwarancję solidności. Wanna zabezpieczona jest antystatyczną powłoką Anti-Wipe, która ułatwia utrzymanie wanny w czystości i zabezpiecza akryl przed odbarwieniami. Zastosowanie nowoczesnej techniki pozwoliło również na aplikację Mirror-Coat zawierającą włókna fluoropolimerowe wysoce odporne na ścieranie, które świetnie zabezpieczają gładką powierzchnię wanny przed zarysowaniami i zniszczeniem. Komplet wyposażony jest w przelew z syfonem oraz korkiem Click-Clack. Ponadto produkt jest objęty 2-letnią gwarancją producenta. W 123lazienka.pl luksusowe wanny Rea są wyposażone w wolnostojące baterie wykonane z mosiądzu pokrytego chromowaną powłoką odporną na korozję i przebarwienia. Baterie są łatwe w czyszczeniu. Oprócz słuchawki zestawy zawierają bardzo eleganckie krany, a w centralnym punkcie korpusu baterii znajduje się przełącznik pozwalający na zmianę strumienia wody z wylewki na słuchawkę prysznicową. Efektowne baterie wolnostojące Ibis, Cubick i Flat można zabudować w dowolnym miejscu.

Wanny - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaką wannę wybrać?

Jaką wannę wybrać?

Jaki model wanny będzie najlepszy w moim przypadku? To pytanie zadaje sobie każda osoba stojąca przed zakupem nowej armatury łazienkowej. Aby uzyskać odpowiedź na tę kwestię, należy zapoznać się z kluczowymi aspektami takiego zakupu. Wówczas dopasujesz wannę do własnych potrzeb!

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Co brać pod uwagę przed zakupem wanny? Kwestii jest sporo, a my zebraliśmy najważniejsze porady z tej dziedziny w jednym miejscu. Tajemniczy świat armatury stanie przed Tobą otworem. O wiele szybciej podejmiesz decyzję zakupową i będzie ona w stu procentach trafna.

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Wanny akrylowe różnią się nieco od tych stalowych. Zależnie od Twoich wymagań należy wybrać jedną z nich, tak aby ostatecznie armatura dawała Ci komfort oraz zagwarantowała długotrwały użytek. Zapoznaj się z najważniejszymi informacjami w tej dziedzinie. To bardzo proste!