Wanny wolnostojące Rea

(3 produktów)
i

Wanny wolnostojące REA to oryginalny sposób na podkreślenie eleganckiego stylu łazienki. Umieszczenie ich w odpowiednim miejscu doda przestrzeni charakteru i zagwarantująe maksymalną przyjemność codziennych kąpieli.

Więcej informacji o Wanny wolnostojące

Wanny wolnostojące REA to elementy armatury łazienkowej wyprodukowane w Polsce sygnowane logo jednego z cenionych i rozpoznawalnych producentów. W dostępnej w naszym sklepie ofercie znajdziesz przede wszystkim części minimalistycznej serii Silvano, która wyróżnia się opływowymi kształtami i obejmuje funkcjonalne zestawy z dedykowanymi im bateriami wolnostojącymi, syfonami, odpływami i korkami typu klik klak. Nowoczesne propozycje zostały wzbogacone o specjalne włókna szklane będące gwarancją trwałości i odporności na uszkodzenia. Co więcej, wanny wolnostojące REA są zabezpieczone antystatycznie powłoką Anti-Wipe, dzięki której nie absorbują temperatury otoczenia. Głębokie konstrukcje, które powstały z wysokogatunkowego akrylu sanitarnego są objęte aż 24-miesięczną gwarancją producenta.

Wanny wolnostojące - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaką wannę wybrać?

Jaką wannę wybrać?

Masz dużą łazienkę w domu i nie wiesz jaką wannę wybrać? Lubisz wieczorny relaks z dobrą książką? Postaw na wannę wolnostojącą! To wyjątkowy rodzaj wanny, który urzeknie od pierwszej kąpieli. A jeśli jednak wolisz aby wanna, była przy ścianie to wanna prostokątna będzie idealna. Wybór i decyzja należy do Ciebie!

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Wybór wanny to nie zakup na parę miesięcy, a na parę dobrych lat. Ważne, aby przed zakupem poznać, jakie właściwości ma dany materiał, czy jest odporny na uszkodzenia i jak się będzie prezentować w mojej łazience. Tylko ty decydujesz o wyborze wanny! Zainspiruj się aranżacjami łazienki, które przygotowaliśmy!

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Jesteś na etapie przeprowadzania remontu w łazience? Marzy Ci się piękna, stylowa i nowoczesna wanna? Lecz nie wiesz, z jakiego materiału wybrać? A może akryl lub stal? Nie zwlekaj i poznaj co przygotował dla Ciebie rynek! Zapoznaj się ze specyfiką każdego materiału, aby nie żałować swojej decyzji.