Wanny Riho

(64 produktów)
i

Wanny RIHO to eleganckie, praktyczne i zwracające uwagę oryginalnym designem elementy armatury łazienkowej. Podstawowe elementy wyposażenia domowych pomieszczeń sanitarnych sprawią, że codziennie kąpiele staną się jeszcze przyjemniejsze i relaksujące.

Więcej informacji o Wanny

Sygnowane logo holenderskiego producenta wanny RIHO przykuwają wzrok ergonomicznym designem, w którym dominują opływowe, odrobinę zaokrąglone formy. Dostępne propozycje z kolekcji Lusso, Miami, Lugo, Linares, Carolina, Julia czy Lima mają formę prostokąta, a bogaty wybór różnorodnych rozmiarów sprawia, że z łatwością znajdziesz armaturę idealnie dopasowaną do swojej łazienki. Wanny RIHO w kolorze ponadczasowej bieli powstają z akrylu, który wyróżnia się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania, jest łatwy w utrzymaniu w czystości, a także minimalizuje odkładanie się nieestetycznego kamienia. Solidnie wykonane konstrukcje mogą być z powodzeniem łączone z pozostałymi produktami marki RIHO – bateriami, syfonami i wieloma innymi praktycznymi akcesoriami.

Wanny - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaką wannę wybrać?

Jaką wannę wybrać?

Na pytanie: jaką wannę wybrać, trudno jest odpowiedzieć jednoznacznie, aczkolwiek zebraliśmy specjalnie dla Ciebie szereg przydatnych informacji, aby ułatwić Ci wybór. Poznaj nasze porady, aby ostatecznie zamówić armaturę dopasowaną do Twoich upodobań. Poza względami estetycznymi zwróć uwagę na ergonomię!

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Kluczowe aspekty podczas zamawiania nowej wanny to jej rozmiar, materiał wykorzystany do produkcji, a także komfort. Poznaj więcej szczegółów na ten temat, a dokonasz słusznej decyzji. Wówczas nowa wanna będzie niebywale wygodna i zapewni Ci wieloletnią żywotność.

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Jaką wannę łatwiej wyczyścić, a jaki model zapewni  największą trwałość? Na rynku znajdziesz armaturę akrylową oraz stalową, warto więc poznać informacje na temat tych surowców. Gdy poznasz cechy charakterystyczne produktów wykonanych z tych materiałów, o wiele szybciej podejmiesz decyzję o zakupie!