Wanny - akcesoria Riho

(7 produktów)
i

Nieodłącznymi elementami domowych czy hotelowych wanien są dedykowane im akcesoria. Produkty marki RIHO zostały zaprojektowane z myślą o armaturze łazienkowej tego samego producenta oraz gwarantują bezproblemowy montaż i maksymalną funkcjonalność wnętrza.

Więcej informacji o Wanny - akcesoria

Jak zwiększyć komfort użytkowania wanny? Wystarczą odpowiednie akcesoria RIHO, wśród których nie zabrakło przede wszystkim nóg do armatury w wielu rozmiarach. Praktyczne dodatki są regulowane, a tym samym możesz dowolnie dopasowywać ich wysokość do swoich indywidualnych preferencji. Ich głównym przeznaczeniem jest montaż z wannami prostokątnymi tej samej marki. Dlaczego to właśnie te produkty powinny dopełnić wnętrze Twojego pomieszczenia sanitarnego? Proponowane akcesoria RIHO są trwałe i solidnie wykonane, a do ich produkcji wykorzystano wyłącznie materiały o odpowiedniej odporności na uszkodzenia mechaniczne i obciążenia. Instalując je w swojej łazience, masz pewność, że posłużą Ci przez wiele lat. Odkryj dedykowane wannom akcesoria RIHO dostępne w naszej ofercie!

Wanny - akcesoria - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaką wannę wybrać?

Jaką wannę wybrać?

Każda osoba planująca zakup wanny zastanawia się nad tym, jaką dokładnie armaturę wybrać. Trudno się dziwić, jest to bowiem inwestycja na lata, dlatego należy ją podjąć z rozwagą. Nowy model powinien być wygodny w użytkowaniu oraz trwały. Wówczas każda kąpiel przyniesie Ci relaks!

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Czym kierować się podczas szukania wanny do domowej łazienki? Jakie kwestie są najważniejsze w tej dziedzinie i dlaczego? Poznaj kilka złotych porad, aby podjąć właściwą decyzję. Wówczas nowa armatura będzie dopasowana do Twoich potrzeb!

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Czy modele wanien akrylowych różnią się od tych wykonanych ze stali? Jaki model będzie lepszy do Twojej łazienki? Wbrew pozorom wybór wcale nie jest prosty, więc warto poznać kilka najważniejszych informacji w tej dziedzinie. Wówczas podjęta decyzja i nowej armaturze będzie trafna!