Wanny prostokątne Riho

(1 produkt)
i

Wanny prostokątne RIHO to propozycja renomowanego holenderskiego producenta, który od wielu lat dostarcza klientom na całym świecie wysokiej jakości armaturę łazienkową. Elementy wyposażenia sanitarnych wnętrz to gwarancja trwałości i niezmiennych walorów estetycznych na lata.

Więcej informacji o Wanny prostokątne

Dostępne w naszej ofercie wanny prostokątne RIHO są częściami takich kolekcji, jak Linares, Lusso, Carolina, Lugo, Miami, Lima, Supreme czy Virgo, w których czekają na Ciebie również inne elementy armatury łazienkowej zaprojektowanej z myślą o domowych i hotelowych wnętrzach. Produkty sygnowane logo holenderskiej marki zwracają uwagę minimalistycznym, nawiązującym do klasycznych rozwiązań designem i uniwersalną kolorystyką – wanny prostokątne RIHO są dostępne przede wszystkim w odcieniu białym, dzięki czemu z powodzeniem dopełnią wyposażenie wnętrz o różnorodnych barwach. Do ich produkcji wykorzystano płyty akrylowe, będące materiałem idealnie nadającym się do łazienkowych przestrzeni. Tworzywo jest wytrzymałe, odporne na uszkodzenia i zarysowania, a utrzymanie go w czystości nie sprawia najmniejszego problemu. Wanny prostokątne RIHO w wielu rozmiarach są także łatwe i szybkie w instalacji.

Wanny prostokątne - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaką wannę wybrać?

Jaką wannę wybrać?

Jaki model wanny będzie idealny do łazienki domowej? Wbrew pozorom, wybór może być nieco trudny, oferty producentów są bowiem niezwykle obszerne i trudno wybrać najlepszy model. Warto zapoznać się z podstawowymi informacjami na ten temat, a wybór będzie znacznie prostszy.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Czym kierować się w momencie poszukiwań nowej wanny? Poznaj kluczowe kwestie, które pozwolą Ci wybrać najlepszą opcję do swojej łazienki. Armatura musi gwarantować odpowiedni komfort, ergonomię i bezpieczeństwo, jednak pamiętaj także o estetyce i precyzji wykonania. Zebraliśmy wszystkie informacje na ten temat w jednym miejscu.

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Wanna stalowa czy akrylowa - jaką wybrać?

Wanny akrylowe i stalowe to kilka ważnych różnic. Dowiedz się więcej na ten temat, a wybierzesz odpowiedni model, który Cię zadowoli. Materiał akrylowy ma nieco inne właściwości niż stal, więc już na pierwszy rzut oka spostrzeżesz różnicę.