Baterie Roca

(8 produktów)
i

Jeśli chcesz, aby wystrój w Twoim domu był spójny, zastanów się nad wyborem armatury łazienkowej i kuchennej pochodzącej od tego samego producenta. Możesz wybrać pasujące do siebie elementy z tej samej kolekcji, dzięki czemu uzyskasz pożądany efekt.

Więcej informacji o Baterie

Baterie Roca to produkty najwyższej klasy kupowane na całym świecie. Wyposażając kuchnię, możesz wybierać spośród baterii stojących i ściennych. Wszystkie posiadają ruchomą wylewkę, co zdecydowanie ułatwia ich użytkowanie. Baterie zlewozmywakowe Roca wyróżniają się piękną, zaokrągloną linią. Większość wyposażona jest w pojedynczy uchwyt regulujący przepływ wody, ale miłośnicy tradycyjnych rozwiązań znajdą baterie z dwoma obrotowymi kurkami. Przechodząc do baterii łazienkowych, Roca ma do zaoferowania baterie umywalkowe, prysznicowe oraz wannowo-natryskowe. Roca stawia na innowacyjne rozwiązania, dlatego wśród baterii umywalkowych znajdziesz te elektroniczne uruchamiane za pomocą fotokomórki. Wszystkie baterie są zaprojektowane tak, aby pasowały do łazienek utrzymanych w różnorodnej stylistyce. Są tu zarówno bryły geometryczne, jak i łagodne zaokrąglenia. Kolejną kategorią są baterie bidetowe, które także możesz znaleźć w naszym sklepie. Mamy też rzadkie na rynku baterie elektroniczne przeznaczone do pisuarów. Baterie Roca wyposażone są w trwałe głowice ceramiczne pozwalające na wygodną regulację parametrów wody. Wszystkie wykończone są z wielką starannością i dbałością o szczegóły. Pokrywający je chrom zabezpiecza powierzchnia Evershine gwarantująca trwały blask i ułatwiająca utrzymanie baterii w czystości.

Baterie - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Choć może wydawać się inaczej, aranżacja funkcjonalnej łazienki nie zalicza się do najprostszych zadań. Duże znaczenie ma stylowe wykończenie i solidna instalacja, a także dobrze dobrane dodatki. Istotnym elementem wyposażenia są nowoczesne baterie zapewniające prawidłowe działanie kranu. Nowoczesne modele wyposażono w praktyczne technologie.

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

W nowoczesnej łazience nie liczy się jedynie solidne wyposażenie, ale też drobne elementy wpływające na wygodę korzystania z urządzeń sanitarnych. Do takich zaliczają się akcesoria do baterii, które zapewniają prawidłowe działanie kranu. Do wyboru jest mnóstwo elementów, takich jak przełączniki, uchwyty i zawory.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Z roku na rok coraz bardziej popularne stają się baterie termostatyczne. Doskonale sprawdzą zarówno w przypadku instalacji wanny, jak i prysznica. Pozwalają na wygodną regulację temperatury wody, umożliwiając tym samym dostosowanie jej do własnych potrzeb. Dzięki temu codzienna kąpiel stanie się prawdziwą przyjemnością!