Baterie - akcesoria Roca

(1 produkt)
i

Hiszpański producent Roca tworzy wyjątkowe elementy wyposażenia łazienek, w tym praktyczne akcesoria montażowe. Wyposażając łazienkę w produkty marki Roca, kupujący ma pewność co do nienagannej trwałości oraz żywotności nabywanych akcesoriów.

Więcej informacji o Baterie - akcesoria

Projektanci Roca przez ponad sto lat obecności na rynku wypracowali bezkonkurencyjny, wysoki poziom jakości oferowanych rozwiązań. Akcesoria hiszpańskiego producenta zdecydowanie zwiększają funkcjonalność zamawianych produktów i pozwalają na ich profesjonalny montaż. Baterie – akcesoria Roca, to przede wszystkim kolanka ścienne do podłączania prysznica, przyłącza kątowe, mydelniczki, uchwyty punktowe ścienne do słuchawki, zawory ciepłej i zimnej wody, zawory 4 i 5-drożne, przełączniki wannowo – prysznicowe oraz drążki ścienne z uchwytem. Baterie – akcesoria Roca wyróżniają się spośród produktów konkurencyjnych firm uniwersalnością. Akcesoria hiszpańskiego producenta idealnie dopełnią wystrój łazienek nowoczesnych, jak i klasycznych. Akcesoria Roca świetnie współgrają z pozostałymi elementami wyposażenia łazienek z oferty hiszpańskiej marki. Baterie – akcesoria Roca mają korzystny wpływ na bezpieczne użytkowanie z łazienki. Uchwyty i drążki pomogą na wygodne opuszczenie wanny przez osoby starsze lub małe dzieci. Akcesoria Roca zadowolą wszystkich estetów. Dzięki praktycznym uchwytom i mydelniczce przestrzeń wokół wanny lub umywalki zostanie funkcjonalnie zaaranżowana.

Baterie - akcesoria - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Funkcjonalna przestrzeń w łazience to nie tylko odpowiednio dobrane urządzenia sanitarne, ale też akcesoria wpływające na komfort ich użytkowania. Do tego typu elementów wyposażenia z pewnością zaliczają się baterie. W zależności od indywidualnych potrzeb do wyboru są liczne modele zróżnicowane pod względem kształtu i zastosowania.

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Urządzając łazienkę warto zwrócić uwagę zarówno na walory funkcjonalne, jak i estetyczne. Poza wykończeniem i głównymi elementami wyposażenia duże znaczenie będą miały drobne dodatki, takie jak akcesoria do baterii. Wśród nich dostępne są półki, zawory, przełączniki i uchwyty. Wszystkie zaprojektowane z uwzględnieniem innowacyjnych rozwiązań.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Niemal każdy chciałby mieć w domu funkcjonalną, a przy tym stylową łazienkę. W tym celu warto wyposażyć się w nowoczesne baterie termostatyczne. Umożliwiają precyzyjne ustawianie temperatury wody, a przy tym prezentują się bardzo estetycznie. Dzięki nim codzienna kąpiel stanie się wyjątkowo komfortowa.