Baterie kuchenne Roca

(0 produktów)
i

Baterie kuchenne Roca to praktyczne rozwiązania dedykowane miejscom, w których powstają posiłki. Baterie do kuchni od hiszpańskiego producenta charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Projektanci marki stworzyli serię produktów z myślą o ich intensywnej eksploatacji.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Baterie kuchenne

Cechą szczególną produktów Roca dedykowanych kuchni jest wysoka wytrzymałość. Baterie kuchenne Roca zrobione są z wysokiej klasy materiałów, dzięki czemu odnajdują się w kuchniach domów prywatnych, jak i znanych i cenionych restauracjach. Kuchnia to serce domu, dzięki bateriom Roca zyska niebanalny wygląd. Baterie kuchenne Roca są uniwersalne, dostępne w wielu typach i rodzajach. Wśród oferowanych baterii, ze względu na rodzaj montażu, wyróżnia się baterie stojące i naścienne. Baterie kuchenne Roca dostępne są w różnych wersjach funkcji słuchawki. Swobodna regulacja strumienia wpływa korzystnie na zmniejszenie kosztów zużycia wody. Baterie z ruchomą wylewką będą niezwykle użyteczne podczas przygotowania obiadu i myciu owoców. W ofercie marki Roca dostępne są baterie kuchenne w różnorodnej kolorystyce. Firma produkuje klasyczne baterie chromowane oraz luksusowe baterie z granitu. Miłośnicy nowoczesnych rozwiązań stylizacyjnych w kuchni, znajdą w ofercie marki Roca wiele rozwiązań, które pozwolą na spersonalizowanie zamawianej baterii: perlatory, podkładki i designerskie uchwyty.

Baterie kuchenne - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Bateria łazienkowa to podstawowy element wystroju każdej nowoczesnej i funkcjonalnej  łazienki. Wybór odpowiedniego modelu może sprawić wiele trudności. Jaki wariant wybrać? Czy warto zainwestować w baterię z termostatem? A może lepszym rozwiązaniem będzie bateria z perlatorem? Odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania znajdziesz w artykule!

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Po przebudzeniu pierwsze kroki kierujemy do łazienki, dlatego tak ważne jest aby była ona urządzona stylowo i funkcjonalnie. Ogromne znaczenie mają nawet niewielkie elementy, takie jak akcesoria do baterii, które odpowiednio dobrane znacznie podniosą komfort codziennego korzystania z łazienki i sprawią, że spędzone w niej długie godziny będą czystą przyjemnością.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Baterie termostatyczne to produkt, który od lat cieszy się rosnącą popularnością wśród wielu użytkowników. Nic w tym dziwnego! Baterie wyposażone w termostat posiadają wiele zalet - są oszczędne, umożliwiają precyzyjne ustawienie temperatury wody i są bezpieczne dla najmłodszych użytkowników. Zasady ich działania przedstawiamy w artykule!