Baterie umywalkowe Roca

(1 produkt)
i

Marka Roca uznawana jest za potentata w branży wyposażenia łazienek. Na szczególną uwagę zasługują baterie umywalkowe. Produkty z tej kategorii tworzone są zgodnie z oczekiwaniami klientów. Bateria umywalkowa musi doskonale pasować do misy umywalkowej. Takie baterie używane są nawet kilkanaście razy dziennie. Producent przystosował je do intensywnej eksploatacji.

Więcej informacji o Baterie umywalkowe

Dzięki swojej uniwersalności oferowane baterie umywalkowe przez markę Roca świetnie dopełniają wystroju łazienek o nowoczesnym designie. Marka przygotowała też wiele propozycji, które odnajdują się w łazienkach utrzymanych w klasycznej stylistyce. Baterie umywalkowe Roca dzielą się na różne rodzaje – podział dokonywany jest ze względu na ich typ oraz sposób mocowania. Armatura łazienkowa Roca przeznaczona do umywalek występuje w wersji dotykowej (jednouchwytowe, dwuuchwytowe), jak i bezdotykowej. Te ostatnie cieszą się coraz większą popularnością wśród kupujących. Baterie dotykowe wyróżniają się wyjątkową ergonomią. To praktyczne elementy wyposażenia łazienek, które ułatwiają wykonywanie codziennych czynności higienicznych. Baterie umywalkowe Roca dostępne są między innymi w wersjach ściennych oraz sztorcowych (montowanych bezpośrednio na umywalce). Baterie umywalkowe Roca łatwo utrzymać w czystości. Stosowanie preparatów chemicznych, dedykowanych armaturze, pozwoli im błyszczeć pełnią blasku przez długie lata. Dzięki temu łazienka zawsze będzie wyglądała estetycznie, ciesząc oko jej właściciela.

Baterie umywalkowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Nowoczesny design czy dodatkowe funkcję? Klasyczny minimalizm a może styl kubistyczny? Wybór idealnej baterii umywalkowej wcale nie należy do najłatwiejszych! Należy wziąć bowiem pod uwagę nie tylko stylistykę panującą w łazience, ale również wiele innych czynników. Czym kierować się podczas zakupów? Tego dowiesz się z artykułu!

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Odpowiednio dobrane akcesoria do baterii to przysłowiowa ,,kropka nad i” - uchwyty, półki czy przełączniki nie tylko tworzą klimat miejsca, ale przede wszystkim w znacznym stopniu odpowiadają za komfort i wygodę podczas codziennej toalety. ,,Diabeł tkwi w szczegółach” - tą zasadą należy kierować się podczas urządzania łazienki!

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna to jeden z najczęściej wybieranych elementów armatury - do jego atutów zaliczyć można bezpieczeństwo podczas użytkowania, maksymalny komfort i stylowy design. Przed wyborem konkretnego modelu warto jednak poznać budowę tego typu baterii i dowiedzieć się w jaki sposób funkcjonuje termostat. Przydatne informacje znajdziesz w artykule!