Baterie wannowo - prysznicowe Roca

(1 produkt)
i

Baterie wannowo-prysznicowe to przykład niezwykle praktycznej armatury do łazienki. Cechuje je duża funkcjonalność. Umożliwiają korzystanie z prysznica i nalanie wody do wanny, bez konieczności korzystania z osobnej instalacji.

Więcej informacji o Baterie wannowo - prysznicowe

Marka Roca przygotowała wiele propozycji baterii łazienkowych, które są niezwykle proste w montażu. Baterie wannowo prysznicowe Roca dostępne są w różnych wariantach, zarówno montażowych, jak i estetycznych. Baterie te można nabyć w postaci: jednouchwytowej, dwuuchwytowej, nawannowej oraz termostatycznej. Baterie wannowo-prysznicowe Roca, ze względu na ilość dostępnych wariantów, doskonale dopełnią design łazienek nowoczesnych, jak i klasycznych. Ergonomiczny kształt baterii sprawia, iż są one podatne na czyszczenie i konserwacje. Doposażając pokój kąpielowy, należy brać pod uwagę jedynie produkty wykonane z należytą starannością, tak jak baterie wannowo-prysznicowe. To jedne z najpopularniejszych baterii w Polsce. Wynika to z faktu, że w większości lokali mieszkaniowych montuje się wanny ze ściennym podpięciem pod armaturę.

Baterie wannowo - prysznicowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Aranżacja łazienki to nie tylko dobór odpowiednich mebli i pomalowanie ścian, ale przede wszystkim wybór stylowych i funkcjonalnych elementów armatury - jednym z nich jest bateria, która pełni nie tylko funkcje dekoracyjne, ale przede wszystkim praktyczne. Czym kierować się podczas zakupów? Czy warto inwestować w dodatkowe funkcje? Odpowiedzi szukaj w artykule!

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Maksymalny komfort i wygoda - o tym marzą osoby, które planują remont łazienki lub urządzają wnętrze na nowo. Niewielu z nich jednak zdaje sobie sprawę z tego, że ogromne znaczenie mają pozornie niewielkie elementy, takie jak odpowiednio dobrane akcesoria do baterii. Półki, przełączniki czy uchwyty stanowią stylowy detal oraz znacznie wpływają na komfort codziennej toalety.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Termostat to praktyczne urządzenia, które od niedawna może być również częścią baterii łazienkowej - to funkcjonalne rozwiązanie docenią przede wszystkim osoby, które nie lubią tracić czasu na żmudne regulowanie temperatury wody przed każdą kąpielą. Zasady budowy i funkcjonowania baterii termostatycznej znajdziesz w artykule!