Elementy podtynkowe do baterii Roca

(1 produkt)
i

Na rynku produktów wyposażenia łazienki obecnych jest wielu producentów, jednak na szczególną uwagę zasługuje marka Roca. Urządzenia sanitarne i elementy podtynkowe do baterii sygnowane logiem Roca rozpowszechnione są na całym świecie, umilając codzienne czynności swoim użytkownikom.

Więcej informacji o Elementy podtynkowe do baterii

Za nazwą Roca kryje się ponad 100 lat obecności na rynku, czym może się pochwalić bardzo małe grono firm. Elementy podtynkowe do baterii Roca są proste w instalacji oraz demontażu. Możliwe jest zamontowanie elementów podtynkowych do baterii Roca, bez względu na rodzaj ścian w danej przestrzeni łazienkowej. Producenci Roca, projektując elementy podtynkowe, skupili się na możliwym zniwelowaniu hałasów powstających w rurach, a efektem ich pracy jest zastosowanie elastomerów. To polimerowe tworzywo sztuczne zmienia kształt pod wpływem siły i ma znacznie lepsze parametry techniczne niż guma. Elementy podtynkowe do baterii Roca wpisują się w kompaktową formę, przez co idealnie prezentują się w nowoczesnych łazienkach, jak i o klasycznym designie.

Elementy podtynkowe do baterii - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaką baterię prysznicową podtynkową wybrać?

Jaką baterię prysznicową podtynkową wybrać?

Biała, czarna, czy chromowana bateria? To nie jedyny wybór, jakiego musisz dokonać podczas wyboru podtynkowej baterii prysznicowej. Oprócz walorów estetycznych niezwykle ważna jest także funkcjonalność. Jakie elementy przydadzą się, jeśli w domu są dzieci, a jakie jeśli myślisz o oszczędności? Odpowiedź znajdziesz w naszym wpisie.

Baterie prysznicowe z termostatem i bez- czy skusić się na dodatkową funkcję?

Baterie prysznicowe z termostatem i bez- czy skusić się na dodatkową funkcję?

Raz na jakiś czas konieczna jest wymiana baterii prysznicowej. Jednym z najchętniej kupowanych modeli jest bateria prysznicowa z termostatem. Czy jest to rozwiązanie dla każdego? Czy korzystanie z nowości technologicznych musi być drogie? Sprawdź dostępne warianty, podpowiedzi oraz porady i wybierz jak najlepiej!

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Remont łazienki nie jest przedsięwzięciem łatwym a przed domownikami stawianych jest wiele decyzji do podjęcia. Jedną z nich jest ta dotycząca wyboru baterii prysznicowej. Warto bazować nie tylko na estetyce, ale również funkcjonalności. Świetnym rozwiązaniem są baterie z perlatorem oraz modele wzbogacone o termostat. Sprawdź!