Zestawy baterii Roca

(0 produktów)
i

Zakup zestawu baterii Roca to prosty sposób na zachowanie spójnej stylistyki w każdej łazience lub kuchni. W ofercie hiszpańskiego producenta dostępne są estetyczne komplety baterii do umywalki, wanny i prysznica.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Zestawy baterii

Zestawy baterii Roca to doskonałe rozwiązanie dla każdej przestrzeni łazienkowej. Hiszpański producent, tworząc produkty wyposażenia łazienek, wyposażył je w system Eco-Click, dzięki któremu zmniejsza się zużycie wody. Do ekologicznych rozwiązań oferowanych przez markę Roca można zaliczyć system Cold-water Start, za pomocą którego w pierwszej kolejności uruchamia się zimna woda. Zestawy baterii Roca, dzięki ekologicznym systemom idealnie sprawdzą się również w przestrzeniach użyteczności publicznej. Ich montaż przyniesie znaczne oszczędności na wodzie. W zależności od wybranej serii, zestawy baterii Roca mogą zachwycać prostą formą lub ciekawymi rozwiązaniami stylizacyjnymi. 100 lat obecności na światowych rynkach nauczyło projektantów marki wiele na temat odpowiadania na potrzeby klientów.

Zestawy baterii - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki model baterii wybrać?

Jaki model baterii wybrać?

Zakup odpowiedniej baterii wbrew pozorom nie jest łatwy. A dzisiejszy rynek nie ułatwia nam wyboru, gdyż poszerza swoją ofertę o nowoczesne i eleganckie modele. Przed zakupem warto zastanowić się, co jest dla nas istotne. Jakość, a może jednak wygląd? Sprawdź, jakie wskazówki znajdziesz w naszym poradniku.

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Podwyższenie Twojego komfortu- akcesoria do baterii

Innowacyjne baterie zapewniają nam komfort podczas codziennej kąpieli. Chyba nikt nie wyobraża sobie zakupu baterii i akcesoriów, które nie będą spełniać naszych oczekiwań, a tym samym zmniejszą nasz komfort. To, na jakie akcesoria się zdecydujemy, ma wpływ na to, jaki będzie nasz dzień.

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna - budowa, zalety, zasada działania

Bateria termostatyczna – czy warto ją zakupić? Na początek należy podkreślić, że jest to innowacyjne rozwiązanie, które zapewni nam stałą temperaturę podczas kąpieli. Baterie termostatyczne są bardzo proste w obsłudze, które ograniczają się jedynie do jednorazowego ustawienia optymalnej temperatury. Czyż nie prawda, że to świetne rozwiązanie?