Brodziki Roca

(148 produktów)
i

Wyposażając funkcjonalną łazienkę, warto postawić na produkty znanych marek. W ofercie sklepu 123lazienka.pl znaleźć można szeroki asortyment armatury łazienkowej, w tym duży wybór brodzików prysznicowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami - spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Więcej informacji o Brodziki

Brodziki Roca cieszą się uznaniem klientów na całym świecie. W pełni na to zasługują, ponieważ wykonane są z materiałów najwyższej jakości i w idealny sposób łączą w sobie doskonały design i gwarancję bezpieczeństwa. W ofercie naszego sklepu znajdziesz brodziki kwadratowe, prostokątne oraz narożne. Te ostatnie sprawdzą się świetnie w małych łazienkach, w których liczy się każdy centymetr przestrzeni. Do wykonania brodzików firma Roca wybiera najtrwalsze materiały, takie jak znany wszystkim akryl, ceramika sanitarna oraz innowacyjny Stonex - kompozyt o właściwościach antypoślizgowych. Obok klasycznych, białych brodzików mamy w ofercie także brodziki w kolorze czarnym, które robią niezwykle eleganckie wrażenie. Niezależnie od koloru brodziki Roca wyposażone są w zestaw odpływowy. Ultrapłaskie brodziki, także dostępne w ofercie, sprawdzą się idealnie w przypadku osób niepełnosprawnych i starszych. Brak konieczności wysokiego unoszenia nóg podczas wchodzenia do brodzika umożliwi im samodzielne korzystanie z prysznica.

Brodziki - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Który brodzik wybrać - płytki czy głęboki?

Który brodzik wybrać - płytki czy głęboki?

Brodzik to obok wanny obowiązkowy element wyposażenia każdej łazienki - na rynku znaleźć można wiele rodzajów brodzików, w tym modele o różnej głębokości. Brodziki płytkie i głębokie to rozwiązania wybierane najczęściej - pierwsze preferują osoby starsze, zaś drugie doskonale sprawdzają się w przypadku rodzin z dziećmi.

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Prysznic bez brodzika to rozwiązanie, które zawojowało nowoczesne łazienki praktycznie na całym świecie. Odpływ liniowy świetnie sprawdza się w niewielkich łazienkach, bardzo często pełni również funkcję dekoracyjną oraz jest łatwy w utrzymaniu czystości. O pozostałych jego zaletach i wadach przeczytasz w artykule!

Rodzaje brodzików

Rodzaje brodzików

Brodzik płytki i głęboki - to tylko dwa rozwiązania oferowane przez producentów ceramiki łazienkowej. Na rynku nie brakuje modeli różniących się między sobą nie tylko głębokością, ale również kształtem, rozmiarem, a nawet kolorem. Najpopularniejszy model to w dalszym ciągu brodzik w kształcie prostokąta. Warto jednak poznać inne dostępne opcje.