Meble łazienkowe Roca

(135 produktów)
i

Meble łazienkowe ROCA to znakomity sposób na podwyższenie funkcjonalności wnętrza sanitarnego nie tylko w domu, ale także w biurze czy obiektach usługowych oraz noclegowych. Elementy wyposażenia pomogą Ci w codziennym zachowaniu porządku we wnętrzu.

Więcej informacji o Meble łazienkowe

Wśród dostępnych mebli łazienkowych ROCA znajdziesz zarówno elementy wyposażenia wolnostojące, jak i te dedykowane instalacji pod umywalką. Zestawy obejmujące szafki, kolumny czy regały zamówisz w różnorodnych wersjach kolorystycznych – od uniwersalnej bieli, aż po eleganckie drewno. Produkty pochodzące z najpopularniejszych serii hiszpańskiej marki mogą być montowane zarówno na nogach, jak i na ścianie. Konstrukcje, które wykonano z wytrzymałych materiałów, są odporne na działanie wilgoci, pary wodnej i wysokich temperatur. Co więcej, meble łazienkowe ROCA zostały wzbogacone o praktyczną funkcję cichego domykania, a wiele z nich wykończono elegancką, połyskującą powłoką. Elementy wyposażenia o różnych pojemnościach umożliwiają bezproblemowe przechowywanie najpotrzebniejszych przedmiotów, które chcesz mieć zawsze pod ręką.

Meble łazienkowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Szafki łazienkowe narożne w różnorakich stylach

Szafki łazienkowe narożne w różnorakich stylach

Narożne szafki łazienkowe dostępne są w bardzo wielu różnych stylach. Możesz wybrać model dopasowany do swoich potrzeb, który stylistyką wpasuje się w design wnętrza. Na rynku znajdziesz masę przeróżnych szafek narożnych, a dzięki nam możesz poznać je wszystkie.

Jakie są rodzaje szafek łazienkowych?

Jakie są rodzaje szafek łazienkowych?

Szafki łazienkowe dzielą się na kilka typów. Poszczególne wyroby różnią się od siebie nie tylko stylistyką, ale także funkcjonalnością. Producenci mebli łazienkowych oferują klientom zarówno szafki proste i minimalistyczne, jak i wersje nieco bardziej rozbudowane, przeznaczone do większych pomieszczeń.

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Jak stylowo zaprojektować łazienkę?

Zastanawiasz się, w jaki sposób możesz zagospodarować przestrzeń łazienkową, aby wnętrze prezentowało się stylowo. Poznaj najważniejsze porady i dowiedz się, na co należy zwrócić szczególną uwagę. Informacje na ten temat specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy na naszym blogu.