Umywalki z szafką Roca

(9 produktów)
i

Właściciele małych łazienek doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest racjonalne zagospodarowanie każdego centymetra przestrzeni. W takich właśnie łazienkach doskonale sprawdzają się meble łączące w sobie kilka funkcji. Takie jak na przykład umywalki z wbudowaną szafką.

Zobacz produkty z tej kategorii według producenta

Więcej informacji o Umywalki z szafką

Umywalki montowane na szafkach łazienkowych nie są niczym nowym, aczkolwiek jest to rozwiązanie przeżywające renesans. Posiada je w swojej ofercie coraz więcej marek produkujących meble łazienkowe. Umywalki z szafką Roca występują w szerokiej gamie kolorów - od klasycznej bieli, poprzez odcienie orzechowe i dębowe, aż po ciemny antracyt. W zależności od tego, jakim dysponujemy metrażem, możemy wybierać spośród różnych wielkości umywalek z szafkami. Proponujemy zestawy mini pasujące na przykład do ubikacji, ale też szafki połączone z umywalkami w standardowych rozmiarach czy zestawy przeznaczone do łazienek, w których instalowane są dwie, sąsiadujące ze sobą umywalki. Umywalki z szafką Roca mogą mieć szafki zamykane na drzwiczki albo szafki wyposażone w dwie lub trzy szuflady. Szafki mogą stać bezpośrednio na podłodze lub wspierać się na dołączonych nóżkach. Niezależnie od tego, który model wybierzesz, możesz mieć pewność, że umywalki z szafką Roca to strzał w dziesiątkę.

Umywalki z szafką - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Umywalka do bardzo małej łazienki? To możliwe!

Jesteś posiadaczem małej łazienki i marzysz o tym, aby pomieszczenie to dawało maksymalny komfort? Możesz tego dokonać, stosując się do kilku interesujących porad. Kluczowym elementem może okazać się umywalka, której konstrukcja powinno być odpowiednio wykonana. Wówczas zapewni Ci pełną wygodę!

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Umywalka nablatowa - co warto wiedzieć?

Popularność umywalek nablatowych nie maleje. Są doceniane ze względu na trwałość, stabilną konstrukcję i funkcjonalność. Ty również możesz mieć ją w swoim mieszkaniu. Co warto wiedzieć przed zakupem? Na co zwrócić szczególną uwagę w momencie dobierania armatury do łazienki?

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Zależnie od stylizacji łazienki możesz wybrać umywalkę o innym kształcie, tak aby wyposażenie wpasowało się w design pomieszczenia. Na rynku znajdziesz modele okrągłe, prostokątne, a nawet kwadratowe. Warto przyjrzeć się ich charakterystyce nieco bliżej.