Odpływy liniowe i syfony Roca

(1 produkt)
i

Odpływy liniowe i syfony to elementy niezbędne w wyposażeniu zarówno łazienki, jak i kuchni. Odpowiadają one za szybkie odprowadzanie wody z umywalki, zlewu lub wanny. Właściwie dobrane gwarantują komfortowe użytkowanie armatury łazienkowej i kuchennej.

Więcej informacji o Odpływy liniowe i syfony

Szukając najlepszych rozwiązań do Twojego domu, postaw na sprawdzone marki uznane przez klientów. Odpływy liniowe i syfony Roca montowane są w domach na całym świecie, nie wahaj się więc i zdecyduj na ich zakup. Odpływy liniowe są coraz częściej wykorzystywanym rozwiązaniem używanym w brodzikach prysznicowych. Mają standardową średnicę wynoszącą 90 milimetrów i mogą odprowadzać do 30 litrów wody na minutę. Kategoria syfonów jest nieco bardziej rozbudowana - znajdziemy tu syfony wannowe i umywalkowe wyposażone w uniwersalny korek klik-klak. W sklepie 123lazienka.pl znajdziesz też unikalne syfony podtynkowe pozwalające na znalezienie dodatkowego miejsca pod umywalką. Odpływy liniowe i syfony marki Roca wykonane są materiałów wysokiej jakości, co gwarantuje ich długie, bezawaryjne użytkowanie. Ich zewnętrzne elementy pokrywa warstwa błyszczącego chromu.

Odpływy liniowe i syfony - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jaki odpływ liniowy?

Jaki odpływ liniowy?

Odpływy liniowe - charakterystyczne dla pryszniców bez brodzików, obecnie można nabyć w bardzo ciekawej odsłonie. Dotąd odpływy takie raczej można było spotkać tylko w miejscach publicznych jak siłownie czy baseny. Wraz z rozwojem technologicznym oraz trendów w wykończeniu łazienek, zyskały one nowe życie, i to dosłownie. W naszych domach nie goszczą bowiem szare, nieestetyczne odpływy, ale eleganckie, dopasowane do wystroju elementy, które pełnią rolę dekoracyjną. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do artykułu.

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Zalety i wady prysznica bez brodzika - czyli odpływ liniowy

Kiedy pada decyzja o remoncie łazienki, szykujemy się na bałagan, kurz, ogrom prac i ciężkich wyborów. Niestety, jest to nie do uniknięcia. W wielu przypadkach, gdy mamy dylemat, można posiłkować się różnymi blogami, artykułami i inspiracjami innych. Takie podejście sprawia, że wybierając się na zakupy, czujemy się pewniej, bo wiemy, co i jak sprawdzać, na co zwracać uwagę, po prostu jak kupować. Zachęcamy więc do przeczytania naszego artykułu, w którym dowiesz się, jak prawidłowo wybrać odpływ liniowy bądź syfon podtynkowy z rozetą maskującą do pralki.

Nowoczesna łazienka - odpływ liniowy w ścianie czy w podłodze?

Nowoczesna łazienka - odpływ liniowy w ścianie czy w podłodze?

Doskonała łazienka to doskonałe wykończenie, idealnie dobrane dodatki, zachowany umiar. Ponieważ dziś raczej króluje nowoczesność, wszystko powinno być urządzone w tym tonie, nawet z pozoru nieistotne elementy, jak odpływ liniowy prysznicu czy syfon do pralki. Jak zatem je dobierać, aby wszystko współgrało? Wszystko Ci podpowiemy!