Korki do umywalek Roca

(1 produkt)
i

Umywalka to jeden z najważniejszych sprzętów w łazience. Zwykle zależy nam na tym, aby była drożna, ale czasami zachodzi potrzeba jej zatkania - na przykład w celu wykonania prania ręcznego. W ofercie sklepu 123lazienka.pl znaleźć można szeroki wybór korków. Między innymi korków do umywalek Roca.

Więcej informacji o Korki do umywalek

Korek do umywalek Roca należy do kategorii korków uniwersalnych. Oznacza to, że może być używany zarówno w umywalkach bezprzelewowych, jak i w bidetach marki Roca. Jest to rodzaj specjalnego zaworu montowanego w otworze odpływowym umywalki. Korek działa w oparciu o zasadę push-push, co oznacza, że otwieranie i zamykanie otworu odpływowego odbywa się poprzez lekkie naciśnięcie pokrywy korka w dół. Pokrywa wykończona została estetyczną, chromowaną powłoką. Korek do umywalek Roca jest odporny na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Jego montaż jest bardzo prosty i szybki. Błyskawicznie możesz zatkać umywalkę. Korek należy do tych akcesoriów, które są niezbędne w każdej łazience. Korek jest solidnie wykonany, więc bez wątpienia posłuży Ci przez długi czas.

Korki do umywalek - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Akcesoria łazienkowe - co warto mieć i jakie wybrać?

Akcesoria łazienkowe - co warto mieć i jakie wybrać?

Aby nadać niepowtarzalnego charakteru swojej łazience, warto zadbać o odpowiedni dobór akcesoriów, które nie tylko wykończą wnętrze łazienki, ale również ułatwią codzienne czynności. Na rynku dostępnych jest wiele estetycznych i funkcjonalnych dodatków, które wpasują się w każdy styl i rodzaj wystroju. Dzięki naszym wskazówkom wybierzesz idealne dodatki.

Umywalki wolnostojące a inne typy produktów tego rodzaju

Umywalki wolnostojące a inne typy produktów tego rodzaju

Aby wybrać odpowiednią umywalkę do łazienki, należy nie tylko przeanalizować swoje indywidualne potrzeby, ale również przestrzeń pomieszczenia, jakim dysponujemy. Warto zadbać nie tylko o walory estetyczne, ale również o funkcjonalność, wytrzymałość i wygodę w użytkowaniu. Przed zakupem, warto sprawdzić, jakie modele będą najlepiej zaspokajały nasze potrzeby.

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Inspiracje i zastosowanie poszczególnych kształtów umywalek

Na rynku dostępnych jest wiele modeli umywalek, czasem bardzo różniących się między sobą rozmiarem, kształtem czy wykonaniem. Warto wybrać taki rodzaj produktu, który nie tylko wpasuje się w styl i wolną przestrzeń łazienki, ale również doskonale spełni swoją funkcję, pozwalając na wygodne i komfortowe użytkowanie każdego dnia.