Prysznice Roca

(102 produktów)
i

Prysznice ROCA to znakomity pomysł na wyposażenie łazienek o ograniczonej przestrzeni użytkowej. Kompaktowe kabiny zagwarantują Ci maksymalny komfort, jednocześnie podwyższając funkcjonalność pomieszczenia sanitarnego.

Więcej informacji o Prysznice

W dostępnej ofercie czekają na Ciebie prysznice ROCA będące częściami takich kolekcji jak Town, Metropolis czy Stella. Proponowane produkty obejmują zarówno pojedyncze ścianki boczne, jak kompletne kabiny o różnych rozmiarach. Ich główną zaletą jest elegancki, inspirowany współczesnym stylem design. Do produkcji armatury łazienkowej sygnowanej logo hiszpańskiej marki wykorzystano przede wszystkim szkło hartowane, które jest odporne na uszkodzenia. Nie bez znaczenia jest także system Maxi Clean, o który wzbogacono wszystkie prysznice ROCA. To właśnie dzięki niemu utrzymanie kabin i drzwi w czystości nie sprawia najmniejszego problemu – specjalna powłoka skutecznie minimalizuje ilość odkładającego się kamienia i powstających zacieków. W asortymencie nie zabrakło także akcesoriów prysznicowych, a wśród nich drążków, przelewów czy syfonów.

Prysznice - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Rodzaje kabin prysznicowych

Rodzaje kabin prysznicowych

Zastanawiasz się, jaką kabinę prysznicową wybrać? Nie do końca wiesz, czym powinna się charakteryzować? Na te i wiele innych pytań odpowiadamy w naszym artykule. Fachowa wiedza, która z pewnością Ci się przyda. Przydatne informacje, wiele ciekawostek, a przy tym porównanie rodzajów kabin!

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

Jest wiele sposobów czyszczenia kabiny. Jeśli chcesz, aby Twój okazał się przede wszystkim skutecznym sprawdź nasz artykuł. W nim wiele ciekawych informacji, które z pewnością pomogą w czyszczeniu wszystkich elementów kabiny. Sprawdzony sposób, który można polecać znajomym!

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Na rynku znajdziemy wiele zestawów prysznicowych, które tak naprawdę nie różnią się od siebie niczym szczególnym. Chcesz, aby w Twoje posiadanie wpadł wyjątkowy model? Uwielbiasz nowinki technologiczne i piękne wykończenie? Sprawdź, jaki zestaw prysznicowy będzie idealny dla Ciebie!