Deszczownice Roca

(0 produktów)
i

Firma Roca istnieje na rynku akcesoriów sanitarnych już od 1929 roku i stale poszerza swoją ofertę o nowe, niezwykle ciekawe urządzenia. Warto wśród nich wymienić między innymi deszczownicę, która znacznie podwyższa przyjemność z brania codziennej kąpieli pod prysznicem.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Deszczownice

Firma Roca od 2006 roku zajmuje czołową pozycję w branży urządzeń sanitarnych, którą wywalczyła wysoką jakością produktów i znakomitym projektom. Deszczownice Roca powstały w reakcji na rosnące zapotrzebowanie na tego typu wygodny dodatek do kabiny prysznicowej. Są wykonane z trwałych materiałów pokrytych chromem, a także zostały wyposażone w nowoczesne funkcje. Wśród modeli przeznaczonych do stosowania domowego znajdują się także wersje do użytku publicznego, które zostały przez firmę zabezpieczone systemem Antywandal, który uniemożliwia - w pewnym zakresie - ich zniszczenie czy kradzież. Na deszczownice Roca firma przewidziała aż 2-lata gwarancji.

Deszczownice - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Deszczownica - czy warto ją mieć w swojej łazience?

Deszczownica - czy warto ją mieć w swojej łazience?

Poszukujesz sposobu, aby ograniczyć zużycie wody i oszczędzić nieco na rachunkach? Odpowiedzią na Twoje potrzeby może okazać się nowoczesna deszczownica w kwadratowym lub okrągłym kształcie. Czy warto ją kupić? Dowiedz się tego z naszego artykułu! Zapraszamy do lektury oraz zapoznania się z asortymentem sklepu.

Prysznic z deszczownicą czy słuchawką - co wybrać?

Prysznic z deszczownicą czy słuchawką - co wybrać?

Decydując się na remont i aranżację przestrzeni codziennej kąpieli, koniecznie należy wziąć pod uwagę rozwiązania dostarczające maksymalny komfort. Taką propozycją niewątpliwie jest prysznic z deszczownicą. Możesz ją zainstalować nie tylko w miejscu natrysku, ale także przy wannie. Wystarczy, że całość uzupełnisz o parawan nawannowy lub zasłonę prysznicową.

Deszczownice - nowoczesne rozwiązanie dla każdej łazienki

Deszczownice - nowoczesne rozwiązanie dla każdej łazienki

Jaki jest idealny zestaw prysznicowy? To taki, który zapewni Ci komfort codziennej kąpieli, relaks i ponadprzeciętną estetykę pomieszczenia. To wszystko znajdziesz w zestawach prysznicowych uwzględniających deszczownicę. Jest to rozwiązanie idealne do małych łazienek. Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź, czy będzie odpowiednia także do Twojego wnętrza.