Zestawy prysznicowe Roca

(1 produkt)
i

Remontując łazienkę zwracamy uwagę na detale, które nadadzą indywidualnego charakteru tej przestrzeni, spełnią nasze oczekiwania funkcjonalne i estetyczne. Sklep internetowy 123lazienka.pl ma bogatą ofertę ceramiki sanitarnej, armatury a także baterii, osprzętu i zestawów prysznicowych do zastosowania zarówno w małych, jak i dużych łazienkach. Na szczególną uwagę zasługują zestawy prysznicowe firmy Roca.

Więcej informacji o Zestawy prysznicowe

Tradycyjnym rozwiązaniem jest zamontowanie zestawu prysznicowego na ścianie. Zestaw może być wyposażony w drążek z przesuwnym mocowaniem słuchawki lub w regulowany uchwyt punktowy do jej powieszenia. Polecamy eleganckie i doskonałe jakościowo zestawy prysznicowe renomowanej firmy Roca. Zestawy posiadają słuchawki trzyfunkcyjne lub pięciofunkcyjne o średnicy sześć, osiem lub dziesięć centymetrów. Każdy zestaw ma elastyczny wąż o długości 170 centymetrów z PVC lub metalu. Wszystkie oferowane zestawy są w kolorze chromu. Nowoczesny design w połączeniu z jakością i funkcjonalnością zadowoli z pewnością niejednego klienta.

Zestawy prysznicowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Rodzaje kabin prysznicowych

Rodzaje kabin prysznicowych

Sposób urządzenia łazienki w głównej mierze zależy od metrażu, jaki mamy do dyspozycji. Obecnie najpopularniejszym wyborem jest zestaw prysznicowy. Jest to oszczędność wody oraz miejsca. I co najważniejsze, komfort podczas kąpieli. A Ty już wiesz, jak chcesz, aby Twoja łazienka się prezentowała? Może kabina z brodzikiem?

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

W jaki sposób należy czyścić kabinę prysznicową?

Nie ma nic bardziej relaksującego po pracy niż przyjemna kąpiel w czystej i estetycznej kabinie. Aby jednak nasza kabina zawsze wyglądała efektownie, należy o nią w odpowiedni sposób zadbać. Podpowiemy Ci zatem, jak czyścić kabiny prysznicowe bez użycia środków chemicznych.

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Idealny zestaw prysznicowy - produkt tylko dla wielbicieli pryszniców?

Rodzajów zestawów prysznicowych jest wiele, co sprawia, że możemy mieć problem z wyborem. Przed dokonaniem zakupu nasuwa się dużo pytań. Jakie są różnice pomiędzy poszczególnymi modelami? Jak dany zestaw sprawdzi się u mnie? Czy spełni wszystkie moje oczekiwania? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w naszym poradniku.