Stelaże podtynkowe Roca

(2 produktów)
i

Stelaże podtynkowe są niezbędne, aby bezpiecznie zawiesić na ścianie elementy armatury łazienkowej. Pozwalają one na ukrycie mechanizmów i przyłączy hydraulicznych, dzięki czemu ułatwiona jest dowolna aranżacja łazienki. Najczęściej kupowane stelaże podtynkowe łączą się z toaletami, bidetami, pisuarami oraz umywalkami.

Więcej informacji o Stelaże podtynkowe

Szukając odpowiedniego stelażu podtynkowego, warto skorzystać z oferty sklepu 123lazienka.pl. W naszym asortymencie znajdują się stelaże podtynkowe Roca, które są przeznaczone pod zabudowę lekką do ścian gipsowo-kartonowych oraz te pod zabudowę ciężką. Są wyposażone w funkcjonalne spłuczki wysokiej jakości. Spłuczki najczęściej wyposażone są w dwa lub trzy zakresy spłukiwania. Stelaże podtynkowe Roca przeznaczone są do misek podwieszanych. Elementy montażowe czyli kolanka odpływowe i wsporniki montażowe sprzedawane są w komplecie ze stelażem. Dodatkowo wyposażone są w tak zwany tunel serwisowy ułatwiający instalację przycisku. Stelaże umieszczone są na wygodnych nóżkach z możliwością regulacji wysokości. Na uwagę zasługuje też fakt, że stelaże są bardzo wytrzymałe - producent określa ich udźwig na 400 kilogramów. Stelaże podtynkowe Roca pasują do większości podwieszanych misek toaletowych dostępnych na rynku.

Stelaże podtynkowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Zabudowy do stelaży podtynkowych przeznaczonych do WC

Zabudowy do stelaży podtynkowych przeznaczonych do WC

Wiele osób wciąż ma jeszcze obawy co do stosowania stelaży podtynkowych WC. Ukryte w ścianie systemy, budzą wątpliwości, zwłaszcza jeśli chodzi o ewentualną naprawę urządzenia i brak bezpośredniego, widocznego dostępu do podzespołów. Podsumujmy wszystkie za i przeciw, a także poznajmy budowę i sposób montażu zabudowanych toalet.

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Trudne w aranżacji małe łazienki to pomieszczania, w których warto wykorzystać nowoczesne modele sprzętów i urządzeń. Producenci oferują innowacyjne stelaże podtynkowe, które można montować w niewykorzystanych często narożnikach. Ponadto dostępne są zestawy połączone bezpośrednio z wentylacją, co znacząco wpływa na jakość powietrza w małych pomieszczeniach.

Rewolucja w świecie misek WC

Rewolucja w świecie misek WC

Miski WC w różnych kształtach zdominowały rynek i producenci prześcigają się w tworzeniu coraz to nowych modeli. Jednak prawdziwą rewolucją jest zmiana dotycząca kołnierza, miejsca wyjątkowo trudnego do wyczyszczenia. Najnowsze wersje bezkołnierzowych misek WC, nie tylko łatwiej utrzymać w nienagannej czystości, ale też potrzeba znacznie mniej wody do ich spłukiwania.