Stelaże podtynkowe do umywalki Roca

(0 produktów)
i

Firma Roca słynie z produkcji nowoczesnych akcesoriów łazienkowych, spośród których warto wyróżnić doskonałe stelaże podtynkowe do umywalki Roca. Są znakomitej jakości i z pewnością będą świetnie spełniać swoje zadania przez wiele lat od instalacji.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Stelaże podtynkowe do umywalki

Stelaże podtynkowe do umywalki Roca wyróżniają się na tle podobnych produktów między innymi bardzo precyzyjnym wykonaniem. Wszystkie elementy są doskonale dopasowane, dzięki czemu zapewniają dużą stabilność całego montażu, a także idealne spasowanie z umywalką. Stelaż podtynkowy do umywalki Roca to produkt, który należy zamontować w ścianie i tym samym warto, by był jak najwyższej jakości, gdyż po montażu nie ma możliwości przeprowadzenia prac naprawczych czy konserwacyjnych. Warto wybierać stelaże najlepszych producentów, którzy są obecni na tym rynku od długiego czasu. Firma Roca produkuje akcesoria łazienkowe od 1929 roku, a od 2006 jest potentatem w tej dziedzinie gospodarki. Warto skorzystać z jej ogromnego doświadczenia, kupując między innymi stelaże podtynkowe do umywalki Roca. Na uwagę zasługuje także 2-letnia gwarancja producenta.

Stelaże podtynkowe do umywalki - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Zabudowy do stelaży podtynkowych przeznaczonych do WC

Zabudowy do stelaży podtynkowych przeznaczonych do WC

Chociaż budowę czy remont powierzamy zazwyczaj profesjonalistom, to każdemu inwestorowi przyda się kilka podstawowych informacji na temat nowo instalowanych urządzeń. Czym jest zabudowa sucha lub mokra? Na jakiej wysokości zawiesić miskę WC, a także jaka jest nośność standardowych stelaży podtynkowych? Odpowiedź na te i inne pytania to praktyczne i przydatne wskazówki.

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Odpowiednia wentylacja łazienki, sprawia, że nawet niewielkie pomieszczenie zachowuje odświeżone powietrze, a nieprzyjemne zapachy szybko znikają. Zamontowanie stelaża podtynkowego do WC jest teraz możliwe z jednoczesnym podłączeniem instalacji bezpośrednio do przewodów wentylacyjnych, które efektywnie zasysają zanieczyszczone powietrze.

Rewolucja w świecie misek WC

Rewolucja w świecie misek WC

Kołnierz miski WC, inaczej zwany rantem to miejsce trudno dostępne podczas sprzątania toalety. Wymaga nie tylko doskonałej jakości środków, ale też regularnej dezynfekcji, ze względu na gromadzące się tam bakterie. Najnowsze projekty miski WC bez kołnierza nie tylko usprawniają czyszczenie i zachowanie odpowiedniej higieny, ale też pozwalają na zaoszczędzenie wody potrzebnej do spłukiwania.