Stelaże podtynkowe do Wc Roca

(0 produktów)
i

Firma Roca istnieje od 1929 roku i stale wzbogaca swoje portfolio o nowe, coraz lepsze rozwiązania, które doprowadziły ją do światowego sukcesu w 2006 roku, kiedy to stała się potentatem na rynku. Stelaże podtynkowe do Wc Roca charakteryzują się doskonałą jakością i zapewniają wieloletnie, niezawodne działanie. Sprawdź na 123lazienka.pl!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Stelaże podtynkowe do Wc

Nadrzędną cechą stelaży podtynkowych do WC Roca jest ich trwałość. Inwazyjny sposób montażu i brak możliwości przeprowadzenia prac naprawczych czy konserwacyjnych wymusiły na producencie zastosowanie jedynie najlepszych materiałów i przemyślanych rozwiązań. Wszystkie są bardzo precyzyjnie zaprojektowane i wykonane, dzięki czemu mogą być używane w toaletach publicznych o bardzo dużym obłożeniu. W ofercie firmy Roca znajdziesz mnóstwo rodzajów stelaży, w tym także pojedyncze zbiorniki podtynkowe, kompletne stelaże czy też wersje o zróżnicowanym przeznaczeniu w kontekście zabudowy ciężkiej lub lekkiej, a także egzemplarze do misek inteligentnych. Firma Roca na większość produktów udziela od 2 do 5 lat pełnej gwarancji.

Stelaże podtynkowe do Wc - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Zabudowy do stelaży podtynkowych przeznaczonych do WC

Zabudowy do stelaży podtynkowych przeznaczonych do WC

Zabudowa do stelaży podtynkowych WC nadal jeszcze budzi kontrowersje wśród klientów. Jej użytkowanie jest wprawdzie wygodne i funkcjonalne, a estetyczne wykończenie nadaje wnętrzom elegancji, lecz obawy wciąż budzi ewentualna możliwość awarii i potrzeba generalnego remontu i zniszczenia konstrukcji w ścianie. Warto dowiedzieć się, jakie są fakty!

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Niewielka łazienka bez okna nie tylko wymaga odpowiedniej aranżacji tak, by pomieszczenie było funkcjonalne, ale też musi mieć właściwie doprowadzoną wentylację. Podpowiemy, jak zainstalować toaletę, by zmieściła się w narożniku, a także w jak prosty sposób połączyć wentylację z toaletą, sprawiając, że zanieczyszczone powietrze jest natychmiast zasysane na zewnątrz.

Rewolucja w świecie misek WC

Rewolucja w świecie misek WC

Co jakiś czas na rynku wyposażenia łazienek pojawiają się nowości, zaskakujące innowacyjnym projektem i niezwykłą funkcjonalnością. Oto jeden z nich! Bezkołnierzowa miska WC, która nie tylko ułatwi codzienne sprzątanie i czyszczenie toalety, ale też pomoże zaoszczędzić wodę, potrzebną do jej spłukiwania.