ZESTAWY Roca

(0 produktów)
i

Jeśli chcesz wyposażyć swoją łazienkę lub ubikację w sprzęty nie tylko funkcjonalne, ale i stylistycznie dopasowane do aranżacji wnętrza, postaw na zestawy złożone ze stelaży i pasujących do nich misek toaletowych. Kupując komplet, zaoszczędzisz pieniądze i czas, który należałoby poświęcić na poszukiwanie pasujących do siebie elementów.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Zobacz produkty z tej kategorii według producenta

Więcej informacji o ZESTAWY

Zestawy Roca przeznaczone są do nowoczesnych łazienek i ubikacji. To w pełni kompletne zestawy tworzące bezawaryjnie działającą całość. Funkcjonalne stelaże podtynkowe przeznaczone są do lekkiej lub ciężkiej zabudowy. Przystosowane są do spłukiwania w dwóch zakresach - najczęściej można wybierać między spłukiwaniem przy użyciu 3 lub 6 litrów wody. Drugim elementem zestawów Roca są miski toaletowe zawieszane na stelażach. Można wybierać z szerokiego wachlarza misek ustępowych dostępnych w naszym sklepie. Integralnym elementem każdego zestawu są kolanka odpływowe i zestawy montażowe. Zestawy Roca pozwalają na stylową aranżację łazienki czy ubikacji. Dzięki nim można ukryć wszystkie elementy instalacyjne, co z pewnością pozytywnie wpłynie na estetykę łazienki.

ZESTAWY - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Zabudowy do stelaży podtynkowych przeznaczonych do WC

Zabudowy do stelaży podtynkowych przeznaczonych do WC

Poszukujesz zabudowy do stelażu podtynkowego przeznaczonego do WC? Nie wiesz, jakie są dostępne na rynku i na jaką się zdecydować? To normalne gdyż wybór armatury sanitarnej jest ogromny! Można w niej przebierać! Dlatego przed zakupem zapoznaj się z naszym poradnikiem, który przedstawi CI rodzaje zabudowy i ich przeznaczenie!

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Masz w łazience nie wykorzystany narożnik? Zastanawiasz się nad umieszczeniem w tym miejscu stelażu podtynkowego? To rewelacyjny pomysł! Twoja łazienka prezentować się będzie zjawiskowo i wolne miejsce zostanie wykorzystane. Nie zwlekaj tylko zapoznaj się z najnowsza ofertą zestawów podtynkowych!

Rewolucja w świecie misek WC

Rewolucja w świecie misek WC

Miski do WC, które oferuje dzisiejszy rynek to prawdziwa rewolucja! Mają wspaniałe kształty i niespotykane właściwości, które pozwolą Ci utrzymać w czystości łazienkę bez żadnych problemów. Już dziś możesz zapomnieć o zakupie silnych środków czystości! Z oferowanymi miskami sprzątanie będzie dla Ciebie wielką przyjemnością, a nie męką!