Ubikacje i toalety Roca

(201 produktów)
i

Ubikacje i toalety ROCA to obowiązkowy element wyposażenia każdego pomieszczenia sanitarnego. Urządzając łazienkę w swoim domu, biurze lub dowolnym obiekcie, postaw na trwałość docenioną przez tysiące klientów na całym świecie i wybierz jedną z propozycji renomowanej hiszpańskiej marki.

Więcej informacji o Ubikacje i toalety

Proponowane ubikacje i toalety ROCA są częściami takich serii hiszpańskiego producenta jak GAP, Debba, Meridian, Hall, Victoria czy Nexo. Wśród nich nie brakuje bidetów, misek WC podwieszanych i stojących, pokryw oraz desek. Każdy z dostępnych produktów został wykonany z wysokiej jakości ceramiki sanitarnej, którą pokryto dodatkową antybakteryjną powłoką – dzięki niej nie musisz się martwić o szkodliwe dla zdrowia bakterie i zarazki. Nie bez znaczenia jest również nowoczesny system wolnoopadający, chroniący ubikacje i toalety ROCA przed przypadkowymi uszkodzeniami i gwarantujący niemal bezgłośne zamykanie deski. Dostępne modele obejmują zarówno propozycje o opływowych, jak i geometrycznych kształtach. Propozycje hiszpańskiej marki, które utrzymano w uniwersalnym białym odcieniu, są znakomitym dodatkiem do pomieszczeń sanitarnych o różnych stylach aranżacji.

Ubikacje i toalety - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak dokonać prawidłowego wyboru - kompakt WC?

Jak dokonać prawidłowego wyboru - kompakt WC?

W każdej łazience powinno znaleźć się miejsce na ubikacje i toalety, które są niezbędne do stworzenia salonu łazienkowego, w którym każdy z domowników będzie mógł poczuć się komfortowo i wygodnie. Na rynku dostępnych jest wiele modeli kompaktów WC, które wyróżnia się wytrzymałością i odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Wybierz wysokiej jakości armaturę łazienkową, która będzie Ci służyć przez długie lata.

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Czy dobrym rozwiązaniem są stelaże podtynkowe do WC umieszczone w narożniku lub z wentylacją?

Przeprowadzając remont w łazience, warto zainwestować w nowe ubikacje i toalety, tak by mieć pewność, że są one wysokiej jakości. Obecnie na rynku można otrzymać modele, które doskonale komponują się w salonach łazienkowych, które urządzone są w eleganckim, nowoczesnym i klasycznym stylu. Wybór jest ogromny, można wybrać stelaże podtynkowe, które umieszczane są w narożniku lub z wentylacją.

Miska WC wisząca czy stojąca

Miska WC wisząca czy stojąca

Urządzając nowoczesną i stylową łazienkę, warto zdecydować się na armaturę ceramiczną, która będzie doskonale komponować się z całym wnętrzem i meblami, które są w niej umieszczone. Zdecyduj się na toalety i ubikacje, które są wykonane z najwyższej jakości materiałów, a także pochodzą od znanych i cenionych producentów. Razem z nami przekonaj się, czy lepszym rozwiązaniem jest ubikacja stojąca, czy wisząca.