Deski sedesowe Roca

(6 produktów)
i

Projektując swoją łazienkę zwracamy uwagę na każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Meble, ceramika sanitarna, armatura, ale również wszelkiego rodzaju niezbędne dodatki, do których należą deski sedesowe. Odwiedzając nasz sklep 123lazienka.pl możesz kompleksowo wyposażyć to pomieszczenie. Oferujemy produkty znanych i sprawdzonych firm, między innymi armaturę i deski sedesowe firmy Roca.

Więcej informacji o Deski sedesowe

Każdy element wyposażenia łazienki zasługuje na uwagę. Równie ważny jest wybór odpowiedniej deski sedesowej. Chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na deski sedesowe Roca. Minimalistyczne w swej formie i w klasycznej bieli będą świetnym dopełnieniem każdej toalety. Swój estetyczny wygląd zawdzięczają rodzajowi tworzywa, z którego zostały wykonane. Jest to duroplast, który do złudzenia przypomina ceramikę i jest bardzo trwały. Jest to również materiał antybakteryjny, łatwy do utrzymania w czystości. Większość desek Roca jest wolnoopadających. Na uwagę zasługują również deski sedesowe Roca z funkcją bidetu. Z jedną lub dwoma dyszami i z przepływowym podgrzewaczem wody. Szczególnie sprawdzą się w małych łazienkach gdzie liczy się każdy centymetr powierzchni i nie zawsze starcza miejsca do zainstalowania bidetu. Zachęcamy do zainteresowania się również taką opcją.

Deski sedesowe - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Czy warto wybrać deskę wolnoopadającą?

Czy warto wybrać deskę wolnoopadającą?

Wymiana starej deski toaletowej na nowo dla laika może być nie lada problemem - podobnie jak wybór odpowiedniego modelu, który nie tylko będzie pasował do stylu wnętrza, ale również zapewni komfort podczas codziennego korzystania z toalety. Ogromną popularnością cieszą się deski wolnoopadające wyposażone w specjalny mechanizm spowalniający.

Która deska jest lepsza - standardowa czy wolnoopadająca?

Która deska jest lepsza - standardowa czy wolnoopadająca?

Wybór między deską standardową a wolnoopadającą wcale nie jest taki oczywisty - model tradycyjny kusi atrakcyjną ceną, zaś wolnoopadający stylowym designem i komfortem podczas użytkowania. Przed wyborem konkretnej opcji warto poznać inne zalety i wady prezentowanych rozwiązań - o jednych i drugich dowiesz się z artykułu!

Diabeł tkwi w szczegółach, czyli jak ozdobić wnętrze dodatkami

Diabeł tkwi w szczegółach, czyli jak ozdobić wnętrze dodatkami

Stylowe dodatki są odpowiedzialne za finalny wygląd łazienki i stanowią przysłowiową ,,kropkę nad i” - doskonale wiedzą o tym projektanci armatury i ceramiki łazienkowej, którzy oferują swoim klientom wiele niestandardowych rozwiązań o charakterze dekoracyjnym, w tym oryginalne baterie, umywalki w niecodziennych kolorach lub wanny o ciekawych kształtach. W wielu przypadkach tego typu elementy mogą z powodzeniem zastąpić klasyczne dekoracje.