Kompakty WC Roca

(5 produktów)
i

Remontując i urządzając łazienkę warto postawić na dobre, sprawdzone marki. Sklep 123lazienka.pl ma w swojej ofercie wiele urządzeń znanych i uznanych marek. Znajdziecie tu Państwo również duży wybór ceramiki sanitarnej między innymi kompakty WC firmy Roca.

Zobacz produkty z tej kategorii według producenta

Więcej informacji o Kompakty WC

Jeśli zdecydowaliście się Państwo na tradycyjny wystrój swojej łazienki to znajdziecie w naszym sklepie duży wybór misek ustępowych w tym kompaktów wc. Kompakty WC Roca charakteryzuje staranność wykonania i różnorodność kształtów. Szeroka gama oferowanych modeli zadowoli zarówno zwolenników klasycznego, jak i bardziej nowoczesnego wystroju. Oferowane kompakty są mocowane do podłogi i posiadają dolny system spłukiwania. W kompaktach WC Roca zastosowano dwa rodzaje odpływu: poziomy lub podwójny. Wszystkie oferowane w naszym sklepie kompakty WC firmy Roca są w kolorze białym. Wiele modeli posiada kołnierz zamknięty oraz powłokę Maxi Clean co w znaczący sposób ułatwia utrzymanie nieskazitelnej czystości toalety. Niektóre modele posiadają ukryty system montażu.

Kompakty WC - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Jak dokonać prawidłowego wyboru - kompakt WC?

Jak dokonać prawidłowego wyboru - kompakt WC?

Kompakty WC to urządzenie, które zajmuje główne miejsce w każdej łazience. Oprócz estetycznego wyglądu powinno doskonale spełniać swoją funkcję, dlatego ważne, aby wybrać odpowiedni produkt. Przed dokonaniem zakupu, warto zaznajomić się z funkcjami i detalami interesującego nas urządzenia, aby wybrać to, które spełni wszystkie oczekiwania.

Miska WC wisząca czy stojąca

Miska WC wisząca czy stojąca

Miski WC coraz częściej i chętniej zostają wybierane przez klientów do wyposażenia swojej łazienki. Są bardziej estetyczne i funkcjonalne od standardowych kompaktów WC, dzięki czemu z łatwością dopasują się do każdego klasycznego, jak i nowoczesnego wnętrza łazienki. Warto zwrócić uwagę na wszystkie szczegóły, aby dokonać zadowalającego zakupu.

Wybierz funkcjonalną miskę WC do swojej łazienki

Wybierz funkcjonalną miskę WC do swojej łazienki

Przy projektowaniu łazienki należy zwrócić uwagę nie tylko na styl i design wnętrza, ale również funkcjonalność. Ważne, aby wszystkie sprzęty i urządzenia stanowiły jedną doskonałą całość. Miski WC powinny nie tylko zapewniać wygodne użytkowanie i estetyczny wygląd, ale również dbać o czystość i oszczędność wody.