Miski Wc wiszące Roca

(0 produktów)
i

Nie można wyobrazić sobie toalety bez miski sedesowej. Producenci armatury sanitarnej prześcigają się w projektowaniu coraz to nowszych modeli, generalnie jednak możemy wybierać pomiędzy miskami WC wiszącymi i stojącymi. W sklepie 123lazienka.pl dysponujemy szerokim asorytmentem produktów z tej kategorii.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Produkty:
Kategorie:
Producenci:

Więcej informacji o Miski Wc wiszące

Wiszące miski toaletowe nadają się szczególnie do małych łazienek i ubikacji - brak podstawy sprawia, że prezentują się one bardzo lekko. Wśród producentów akcesoriów łazienkowych na szczególną uwagę zasługuje hiszpańska marka Roca. W jej asortymencie znajdziemy niebanalne miski wiszące WC. Wykonane z ceramiki sanitarnej miski w kolorze czystej bieli mają kształt prostokąta lub miękko zaokrąglonego owalu. W ofercie znajdują się zarówno tradycyjne miski wyposażone w kołnierz, jaki i miski typu rimless, czyli bezkołnierzowe. W tym drugim typie woda ze spłuczki dokładnie obmywa całą powierzchnię miski ustępowej, pozostawiając toaletę idealnie czystą. Niektóre modele misek wiszących WC marki Roca zostały pokryte powłoką MaxiClean ułatwiającą utrzymanie miski w czystości. W komplecie z miskami dostępne są wolnoopadające deski toaletowe dopasowane do poszczególnych modeli.

Miski Wc wiszące - Sprawdź artykuły na naszym blogu

Wybierz funkcjonalną miskę WC do swojej łazienki

Wybierz funkcjonalną miskę WC do swojej łazienki

Urządzanie łazienki, czy to zupełnie nowej, czy remontowanej to nie lada wyzwanie. Z pozoru łatwe w wyborze elementy armatury w praktyce mogą przyprawić o zawrót głowy. Szczególny problem może stworzyć wybór miski wiszącej bądź kompaktu. Czym się kierować? Co będzie lepsze? Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się, dlaczego warto doinwestować w miskę wiszącą i jak jej wybór wpłynie na jakość korzystania z łazienki.

Miska WC wisząca czy stojąca

Miska WC wisząca czy stojąca

Miski wiszące to obecnie najczęściej spotykane elementy wyposażenia w łazienkach. Wpływa na to nie tylko fakt, że zajmują mniej miejsca dzięki zestawom podtynkowym. Ich funkcje sprawią, że korzystanie będzie bezpieczne, przyjemne, a utrzymanie w czystości banalnie proste i szybkie. Chcesz poznać więcej ich zalet? Przeczytaj nasz artykuł. Przekonasz się, że warto doinwestować w ten produkt, by mieć antybakteryjną powłokę, oszczędzać wodę i czyścić jednym pociągnięciem wilgotnej szmatki.

Rewolucja w świecie misek WC

Rewolucja w świecie misek WC

Miski wiszące coraz bardziej wypierają z rynku kompakty czy miski stojące. Dlaczego tak się dzieje? Otóż producenci doskonale zdają sobie sprawę, że klienci coraz częściej stawiają na szeroko pojęty minimalizm i pozbywają się niepotrzebnie widocznych elementów. Po co więc mieć na widoku tradycyjny tornister, skoro można skrzętnie i estetycznie ukryć ten element w postaci spłuczki podtynkowej. To jednak niejedyna zaleta tych produktów. Poznaj resztę ich wspaniałych zalet z naszego artykułu.